754 грн
Є в наявності

Кварцова ґрунтовка МАК-ГРУНТ призначена для підготовки поверхонь стін та стель перед нанесенням декоративного оздоблення, такої, як МАК-СПРЕЙ і т.п.

Використання кварцової ґрунтовки МАК-ГРУНТ дозволяє збільшити шорсткість поверхні, за рахунок його складу, в якому міститься дрібний кварцовий пісок, завдяки чому збільшується сила з якою декоративна штукатурка та шпаклівка схоплюється з поверхнею. Також, із застосуванням кварцової ґрунтовки, збільшується адгезія поверхні, що позитивно позначається на подальшому нанесенні оздоблювальних матеріалів.

Кварцова грунтовка МАК-ГРУНТ на акриловій основі може бути легко використана на вапняних, цементних, цементно-вапняних, а також гіпсових штукатурках.

Застосування кварцової ґрунтовки не має жодної складності, необхідно лише ретельно перемішати склад ґрунту, до отримання однорідної маси. Потім не забудьте очистити поверхню від олій, нашарувань фарб, жирів, мастил та всіляких забруднень. Виконавши ці, нескладні, маніпуляції, можна приступати безпосередньо до нанесення ґрунтовки, виконувати цю операцію можна як малярським пензлем, валиком, а також за допомогою проекційного пістолета, але в такому разі рекомендується використовувати розпіратор для вашої безпеки.