517 грн
Є в наявності

Johnstones Quick Dry Polyurethane Varnish Clear Satin водний панельний лак. Водорастворітмий швидкосохнучий лак, розроблений спеціально для нанесення на двері, вікна, меблі, а також будь-яку гладку строганую деревину в приміщенні. Утворює зносостійке, еластичне покриття, що підкреслює природну красу дерева.

Колір і ступінь блиску: Прозорий напівматовий

Основа для нанесення: Якісна деревина, двері, віконні рами, меблі, а також будь-яка гладка стругані деревина в приміщенні.

Витрата: 12 кв.м. на 1 літр в залежності від типу і пористості субстрату.

Час висихання: На відлипання - 1 чамс. Наступний шар можна наносити через 2-4 години.

Розчинник: вода

Транспортування та зберігання: Зберігати і перевозити строго вертикально. НЕ ЗБЕРІГАТИ на морозі.


 

Підготовка поверхні

Фарбується повинна бути чистою, сухою і очищеною від пилу, жиру, полиролей та інших забруднюючих поверхню речовин. Зняти потрісканий або Отшелушивающийся лак. Міцне лакове покриття обробити дрібнозернистим абразивним папером, обполоснути водою і дочекатися повного висихання. Не використовувати для підготовки поверхні дротяну щітку. Не вдихати пил.

Нанесення

Перед нанесенням збовтати. Нанести два або більше шарів лаку, накладаючи пензлем мазки вздовж волокон деревини. Чи не перехльостувати мазки. При нанесенні на нову або необроблену деревину перший шар розбавити чистою водою не більше ніж на 10%, потім нанести два шари нерозбавленого лаку. Не наносити при температурі нижче + 5 ° С Не наносити на чорні метали.

УВАГА: Quick Dry Varnish до висихання має молочний відтінок, зникаючий після висихання. Остаточний колір залежить від початкового кольору деревини і кількості нанесених шарів. Рекомендується зробити пробне нанесення на непомітній ділянці, щоб визначити остаточний відтінок покриття.

Теги: лак, панельний, водяний, quick, dry, polyurethane, varnish, clear, gloss, 25л, лаки лак, лаки