580 грн
Є в наявності

Підлогове покриття Ель Вівьєро Galaxy 4V товщиною 8 мм має щільність плити 890 кг/м2 та 32 клас зносостійкості. Серед його явних переваг - ламінат створюється з чотиристоронньою фаскою і чудово підходить як покриття на теплу підлогу. Через довгий час використання він демонструє відмінну стійкість до вологи та зовнішніх пошкоджень. Прекрасним доповненням є запатентоване просочення ISOWAXX. Вона захищає стики ламінату від пилу та вологи.

Що важливо, декор оснащений замком Megaloc. Він відрізняється надійністю та зручністю експлуатації. Для його збирання не потрібні спеціальні знання та обладнання, а при необхідності він легко розуміється.

Окрім чудових характеристик підлогового покриття Galaxy 4V, наших партнерів приваблює широка палітра кольорів. Вона вражає уяву та легко поєднується з будь-яким інтер'єром. Декор Ель Вів'єро відмінно доповнює молочні або бежеві стіни, забезпечивши приміщенню спокійну атмосферу. Хоча при цьому він також ефектно виглядає з яскравими життєрадісними тонами. Такі композиції використовуються в сучасних дизайнах і надають інтер'єру легкості та легкості.

Характеристики
Країна виробник Німеччина
Бренд Classen
Клас стирання (зносостійкості) 32
Фаска Так, V4-чотиристороння фаска
Товщина (мм) 8
Довжина (мм) 1286
Ширина (мм) 194
Замок Megaloc
Планок в упаковці (шт) 8
Площа упакування (м2) 1,996
Вага (кг) 15
Гарантія виробника (років) 15
Можна застосовувати як покриття на «теплу» підлогу Так
Структура поверхні Синхронна