1 482 грн
Є в наявності

Латексна матова фарба
Матова латексна фарба, стійка до зносу і стирання. Стійка до миття, може застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, фанери, дерева, стеклообоев, шпалер, в тому числі з волокна "рауфазер". Паропроникна і зносостійка.
Фасовка: 1л, 2,5л, 5л, 10л, 25л

Витрата: 80-100 мл / м²

Колір білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,56 кг / л

Клас стирання: 2

Нанесення наступного шару: 2:00

Розріджувач: вода до 10%

Зберігання: 24 місяці

Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Будівельні магазини пропонують людям великий вибір різних матеріалів. В такому асортименті можна розгубитися, якщо у вас немає відповідного досвіду в цій сфері. Якщо вам потрібна фарба для інтер'єру, варто розібратися з основними видами покриттів..
Фарба для стелі
Фарба для стелі
Фарбування стелі - процес не особливо складний і трудомісткий, особливо коли матеріал і робочий інструмент підібраний правильно. На даний момент фарба є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом. Єдина складність полягає у виборі самої фарби, яка..
Фарба для стін
Фарба для стін
Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування стін в улюблений колір, благо палітра фарб предст..

Теги: латексна, матова, фарба, mattlatex, d100, 10л, фарба, для, стін латексна, фарба