20 грн
Є в наявності

Стрічка для швів клейка (серпянка). Використовується при закладенні швів між гіпсокартонними листами. Після того, як гіпсокартон прикручений шурупами до профілю (металевого або дерев'яного), або приклеєний до основи за допомогою гіпсового клею, на стик між листами спочатку наклеюють саму стрічку. Середина стрічки при наклеюванні поєднується з лінією з'єднання гіпсокартонних лістов.Также застосовується при проклейке місць примикання до стін дверних коробок і віконних рам, при ремонті растрескавшейся шпаклівки, штукатурки, при закладенні тріщин в стінах. Матеріал екологічно безпечний. Являє собою одностороннеклейкую сітчасту стрічку в, виготовлену зі скловолокна.

Застосування

  • армування стиків гіпсокартону, ДСП, оргаліту та інших листових матеріалів;
  • армування місць примикання дверних і віконних коробок до стін;
  • армування тріщин, кутів і швів, бетонних і виштукатурюють поверхонь;
  • армування поверхонь стін і стель.

Необхідність у використанні серпянки виникає у випадках, коли матеріал, що наноситься на будь-яку поверхню, може дати тріщину. При проведенні малярно-штукатурних робіт серпянка здатна запобігти таким дефекти. Для цього нею проклеюються місця стиків листів гіпсокартону або бетонних плит. Робити це необхідно безпосередньо перед шпаклюванням або оштукатурюванням.

Крім того, серпянка здатна зупиняти поширення тріщин. У цьому випадку її також приклеюють до дефектної поверхні і покривають шаром шпаклівки або штукатурки.

Незважаючи на те, що стеклотканевая серпянка містить клейовий склад, рівномірно нанесений на її сітчасту структуру, і може фіксуватися на пошкоджених ділянках без додаткових засобів, найкращого скріпляє ефекту від її використання можна досягти тільки в тому випадку, якщо поверх неї буде нанесено шар штукатурки або шпаклівки .

Самоклеящаяся стеклотканевая серпянка може використовуватися для внутрішнього оздоблення, а також для реставрації або зміцнення зовнішніх частин стін. В останньому випадку, як правило, затребувана серпянка з більш великими вічками.