Машинна штукатурка

Штукатурка машинного нанесення: застосування, переваги

У процесі будівництва будівель, зведення перегородок із каменю, цегли, бетону проводяться чорнові роботи. Це необхідно, щоб отримати ідеально рівну поверхню без тріщин та інших дефектів. Важливою складовою мокрого оздоблення для створення захисного або декоративного покриття є штукатурка машинного нанесення. Її застосування дозволить прискорити процес та мінімізувати ручні операції.

Матеріал являє собою дрібний порошок із мінеральної сировини, яку перед застосуванням завантажують у бункер спеціальної станції, розбавляють із водою та подають на поверхню, що обробляється під тиском. Купити машинну штукатурку вигідно, адже вона позбавить необхідності накладати розчин вручну невеликими інструментами. При цьому завжди забезпечується якісний результат.

Який тип вибрати для застосування

У каталозі компанії «Будівельна гільдія» представлено декілька видів сумішей від відомих виробників. Перед покупкою варто звертати увагу на склад, адже від нього залежать ключові властивості суміші. Так, гіпсова штукатурка для машинного нанесення застосовується під час робіт всередині приміщення як теплоізоляційна та захисна. Стійка до вологи, плісняви ​​та грибків, створює комфортний мікроклімат.

Якщо потрібне облицювання основ із газосилікатних або газоблоків, варто вибрати цементно-вапняний склад. Купити штукатурку машинного нанесення такого типу можна для зовнішніх та внутрішніх робіт без попереднього ґрунтування та нанесення оббризків. Універсальною є також цементна або цементно-піщана суміш для стель, стін та інших основ, стійких до деформацій.

Перш ніж купити машинну штукатурку, необхідно розібратися, як правильно нею користуватися. Для застосування знадобиться технічний інвентар, тобто машина, здатна наносити розчин із мінімальними витратами грошей та часу. За допомогою обладнання вдасться виконати оздоблювальні роботи просто та акуратно, а також виключити ймовірність похибок через людський фактор. Поштукатурена поверхня стане гарною основою під шпалери або фарбування.

Які основні переваги

Матеріал дозволить заощадити на оплаті ручної праці та значно прискорити процес облицювання. Штукатурка машинного нанесення підходить для обробки не лише стін, а й стелі. Великий попит мають пропозиції від торговельної марки «Єврозит» на гіпсовій основі, а також із піском або цементом у складі. До полімінеральних композицій додають модифікатори та пластифікатори, щоб покращити експлуатаційні характеристики.

Машинна штукатурка, купити яку пропонує інтернет-магазин «Будівельна гільдія», поєднує в собі багато переваг:

  • простота нанесення. Ручна робота вимагає умінь та кваліфікації, тоді як із механізованим процесом розібратися набагато простіше;
  • невелика витрата;
  • висока пластичність, стійкість до розтріскування;
  • екологічність.

Штукатурка забезпечує міцне зчеплення з поверхнею.Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)