Мастика каучукова

Каучукова мастика застосовується при гідроізоляції підлоги вже багато років. Вона допомагає створити довговічне покриття, як на звичайних, так і на промислових поверхнях. Як і інші матеріали для гідроізоляції підлоги, мастика каучукова має масу індивідуальних характеристик. До них відносяться:

•   міцність і еластичність;

•   теплостійкість і водонепроникність;

•   довговічність і доступна ціна;

•   стійкість до перепаду температури.

Класифікація та застосування

За якість каучукових мастик в першу чергу відповідає її склад. Як правило, чим ширше його список, тим вище і якість. Присутність каучуку в складі відіграє головну роль, адже з його допомогою мастика не тільки зберігає свою еластичність тривалий час, але і при цьому перешкоджає появі тріщин при зниженні температури.

Головна перевага мастики в тому, що її можна залити разом з необхідним матеріалом (рідким розчином) і разом з тим створити безшовне, ідеально рівне покриття покрівлі. Це нова техніка, так звана проникаюча гідроізоляція. Для бетону краще варіанту не знайти, адже виконуючи роботу таким чином, можна звести відсоток поява тріщин до нуля. Для проведення подібної процедури, мастику потрібно попередньо розвести і добре змішати з необхідним розчином.

Розділяють два види мастики:

1. Холодного застосування. Процес зміцнення відбувається внаслідок випаровування води (органічного розчинника). Мастика холодного застосування вогненебезпечна і проста у використанні, з її допомогою легко обробляти поверхні складної конфігурації.

2. Гарячого застосування. Мастика такого виду зажадає попереднього розігріву, що власне і ускладнює процес роботи. Тут існує ризик опіків працюючого персоналу.

Каучукова мастика для гідроізоляції підходить для роботи навіть при мінусовій температурі. Але згідно з технологією застосування, краще уникати роботи при температурі нижче нуля, тому що в подібних умовах мастика втрачає свої кращі характеристики, що призводить до її непридатності. Та й наносити мастику на холодну, покриту льодом або снігом поверхню практично неможливо.

Наносячи продукт правильно і грамотно, відповідно правил застосування, можна запевнити себе в тому, що він прослужить довгі роки. Допоможе уникнути будь-яких деформацій поверхні і убезпечить її від проникнення вологи або холоду.Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)