Профіль для гіпсокартону

Основне призначення, за яким застосовується профіль металевий - це каркас з нього, для міцного кріплення металевих або гіпсокартонних листів, до стелі та стін. Матеріал поширений і доступний, є багато різних видів, необхідний для проведення хороших ремонтних робіт. Монтаж з його застосуванням не забере багато часу і не буде витратним.

Профілі мають багато різновидів і розрізняються по своєму застосуванню. Широкий вибір профілю дає можливість застосовувати його в офісах, приватних будинках, квартирах та інших приміщеннях.

Легкість і зручність монтажу конструкції з профілю є однією з причин високого попиту на нього. Спектр його застосування - це різні арки, перегородкові стіни різних форм, різноманітні ніші.

Профіль направляючий застосовується для формування опори для перемичок і стійок. Його кріплення робиться по всьому периметру конструкції, потім в нього встановлюють всі інші елементи. Виходить, що він служить своєрідним фіксатором для скріплення застосовуваних аркушів. Маркується профіль буквами ПН (профіль направляючий). Профіль зроблений з якісного металу і має великий термін служби. Якщо дивитися в перерізі, то це п-подібний профіль, у якого гладкі бічні стінки.

Металевий профіль має багато позитивних сторін:

   •   не боїться перепадів температури, не схильний до впливу вологи;

   •   стійкий до корозії;

   •   ребра жорсткості надають надійність;

   •   при впливі вогню немає виділення токсичних речовин;

   •   відрізняється гарною якістю і тривалим часом придатності;

   •   легкий в монтажі, можна різати за допомогою побутових інструментів.

Різні роботи вимагають різних видів профілю. Підбирається він цілеспрямовано. Початківцям, щоб уникнути плутанини з призначенням і видами, бажано отримати консультацію у фахівця, або консультанта в магазині. Залежно від параметрів профілю (довжина, ширина, тип) буде і різною ціна. Металевий профіль - це доступна і незамінна складова при ремонті стін і стель.Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)