186 грн
Є в наявності

Грунт MGF Eco Grunt M9-грунтовка для внутрішніх робіт. Для підготовки перед нанесенням лакофарбових покриттів і при використанні в будівельних роботах. Має прозорий колір плівки після висихання.
Застосовується для грунтовки цементних і гіпсових штукатурок і шпаклівок, бетону та інших видів мінеральних основ, які сильно вбирають вологу. Зменшує і вирівнює вологопоглинання основи.Расход 100-200мл / м² в залежності від основи.

Грунт MGF Eco Grunt M9 поверхня повинна бути потужною, сухий і без поврежденій.Перед нанесенням потрібно видалити пил, бруд, віск, жирні плями і нестійкі лакофарбові покритія.Трещіни і нерівності вирівняти шпаклівкою. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином.
Роботи: грунтовка наноситься валиком, щіткою або распилітелем.Перед початком роботи матеріал потрібно перемешать.Не розбавляти водой.Работи проводити при температурі основи від + 5 до + 35 ° С і відносній вологості до 80%.
Фарбування або інші роботи починати не раніше 4 годин після нанесення останнього кулі при температурі + 20 ° С і відносній вологості 60% в інших умовах час висихання може зміниться. Робочі інструменти після проведення робіт промити водою.
Запобіжні заходи і утілізація6 зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати попадання грунтовки в очі або на шкіру. Не викидати у стоки, водойми або на грунт. Залишки висохлої грунтовки можуть утилізуватися як звичайний будівельне сміття.

Теги: mgf, грунтовка, eco, grund грунтовка