239 грн
Є в наявності

Витрата: від 2,5 до 6 кг на квадратний метр.

Характеристики:
високий ступінь зчеплення з основою
для горизонтальних і вертикальних поверхонь
використовується всередині і зовні приміщень
водостійкий
морозостійкий
простий у застосуванні
товщина шару від 2 до 10мм

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути сухою, стабільної, щільною, очищеною від пилу, жиру та інших забруднень. Залишки бетонного розчину, слабкі ділянки поверхні повинні бути видалені, а нерівності усунені. Вбираючі поверхні слід прогрунтувати Mira +4180.

Застосування:

Змішування. mira +3000 standardfix змішується з водою у співвідношенні 0,25-0,28л води на 1кг сухої суміші. Отриману суміш необхідно залишити на 10 хвилин, а потім повторно перемішати. Клей готовий до застосування! Для рівномірного перемішування рекомендуємо використовувати спеціальний міксер для цементних сумішей.

Нанесення. Суміш наноситься на поверхню гладкою стороною кельми, рівномірно розподіляється, а потім розрівнюється зубчастою стороною. Увага! Суміш рекомендується використовувати при температурі повітря і поверхні не нижче + 6оС.

Час використання. Після змішування з водою mira +3000 standardfix необхідно використати протягом 6:00. На поверхню суміш необхідно наносити на таку площу, яку ви встигнете покрити до утворення плівки на суміші, що відбувається максимум через 20 хвилин.

Час висихання. Заповнення швів затіркою дозволяється на стінах через 6:00, на підлозі - через 24 години. Час може варіюватися залежно від всмоктуючої здатності плитки та основи, а також від температури поверхні і повітря.

Обробка інструментів. Знаряддя необхідно промити чистою водою відразу після використання.

Упаковка. Паперові мішки і поліетиленовим прошарком.

Зберігання. При транспортуванні і зберіганні необхідно уникати вологи. Термін зберігання - 1 рік з моменту виробництва в оригінальній непошкодженій упаковці.

Запобіжні заходи. До складу клею входить цемент, який при з'єднанні з водою дає високолужних реакцію. Захищайте шкіру і очі. При попаданні суміші промити великою кількістю води, при виникненні запалення звернутися до лікаря. Зберігати в місцях, недоступних дітям!

Матеріал є морозостійким і водостійким після повного затвердіння!

Теги: mira, 3000, standardfix, (сірий), клей, для, плитки, високоадгезівний, водо-, та, морозостійкий, клас, с1, кг, клейові, суміші клас, с1, клейові