1 053 грн
Є в наявності

Для укладання керамічної, керамогранитной, кам'яної плитки, мозаїки. Застосовується всередині і зовні приміщень. Водостійкий, морозостійкий. Підходить для електричної і водяний систем "тепла підлога". Може застосовуватися на деформівних основах. Для плитки великих розмірів.

Витрата: від 2,5 до 6 кг на квадратний метр.

білий супереластичний тонкошаровий клей на основі білого цементу для укладання всіх видів керамічних плит, керамогранита, клінкеру, штучного і натурального каменю, прозорих тонких плит, мозаїки на поверхні оштукатурені, поштукатурені, а також на поверхні з бетону, гіпсокартону, осб.

Особливо рекомендується для використання з напівпрозорими плитами, світлими породами каменю, мармуру.

Підходить для басейнів, терас.
Характеристики:
високий ступінь зчеплення з основою (навіть з осб)
основа - білий цемент
для горизонтальних і вертикальних поверхонь
використовується всередині і зовні приміщень
використовується для облицювання підлоги з водяним і електричним підігрівом
водостійкий
морозостійкий
простий у застосуванні
товщина шару від 2 до 10мм
витрата від 2,5 до 6 кг на кв.м.

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути сухою, стабільної або з незначними деформаційними характеристиками, щільною, очищеною від пилу, жиру та інших забруднень. Слабкі ділянки поверхні повинні бути видалені, а нерівності усунені. Вбираючі поверхні слід прогрунтувати Mira +4180.

Застосування:

Змішування. mira +3110 unifix змішується з водою у співвідношенні 3,75-4,20л води на 15кг сухої суміші. Спеціальним міксером суміш повинна розмішатися до однорідного складу без грудочок. Клей готовий до застосування!

Нанесення. Суміш наноситься на поверхню гладкою стороною кельми, рівномірно розподіляється, а потім розрівнюється зубчастою стороною. Увага! Суміш рекомендується використовувати при температурі повітря і поверхні не нижче + 6оС.

Час використання. Після змішування з водою mira +3110 unifix необхідно використати протягом 6:00. На поверхню суміш необхідно наносити на таку площу, яку ви встигнете покрити до утворення плівки на суміші, що відбувається максимум через 20 хвилин.

Час висихання. Заповнення швів затіркою дозволяється на стінах через 10:00, на підлозі - через 18 години. Час може варіюватися залежно від всмоктуючої здатності плитки та основи, а також від температури поверхні і повітря.

Обробка інструментів. Знаряддя необхідно промити чистою водою відразу після використання.

Упаковка. Паперові мішки з ручкою і поліетиленовим прошарком.

Зберігання. При транспортуванні і зберіганні необхідно уникати вологи. Термін зберігання - 1 рік з моменту виробництва в оригінальній непошкодженій упаковці.

Запобіжні заходи. До складу клею входить цемент, який при з'єднанні з водою дає високолужних реакцію. Захищайте шкіру і очі. При попаданні суміші промити великою кількістю води, при виникненні запалення звернутися до лікаря. Зберігати в місцях, недоступних дітям!

Матеріал є морозостійким і водостійким після повного затвердіння!