Фасадна мозаїчна штукатурка

Фасадна мозаїчна штукатурка від виробників

Декоративна мозаїчна штукатурка – популярний оздоблювальний матеріал, який активно використовується з метою фінішного облицювання стін зовні будівель житлового, комерційного та іншого призначення. Головною особливістю такого покриття, на відміну від аналогів іншого типу, є оригінальний зовнішній вигляд, що реалізовано за рахунок його особливого складу.

При цьому мозаїчний тиньк для фасаду, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, пропонується в широкому асортименті продукції. Він відрізняється за типом розчинника та наповнювачів, зернистості, кольору та іншим якостям. Все це дає можливість підібрати оптимальний варіант залежно від особистих уподобань, особливостей використання матеріалу та інших умов.

Склад продукції та сфери застосування

Головним компонентом фасадної мозаїчної штукатурки є силікон, акрил або смола. Вони використовуються як сполучна речовина для кам'яного наповнювача. Ним може бути кварц, лазурит, малахіт і т. д. При цьому твердий наповнювач може мати різну фракцію, що в сукупності з кольором визначає декоративні якості поверхні.

Що ж до сфери використання декоративного мозаїчного тиньку, то він застосовується з метою остаточного оздоблення фасадів приватних будинків та таунхаусів, невеликих офісних споруд, а також деяких інших будівель. Крім того, ним часто покривають цоколь, комбінують з іншими декоративними матеріалами, наприклад, мінеральними складами.

При цьому варто відзначити, що на відміну від багатьох інших фасадних покриттів мозаїчна штукатурка, купити яку у нас можна за найвигіднішою в Україні вартістю, підходить для нанесення на будь-які поверхні: від бетону та цегли до натурального каменю.

Переваги мозаїчного тиньку

Серед основних переваг цього фасадного матеріалу варто виділити:

  • здатність витримувати високі механічні навантаження без ризику розтріскування;
  • високу паропроникність. За рахунок цього стіни будівель "дихають";
  • стійкість до впливу вологи та прямих контактів з опадами;
  • широкий температурний діапазон експлуатації. Матеріал не втрачає своїх якостей як за спеки, так і у сильні морози;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • простоту у догляді.

Все це забезпечує довговічність такого покриття. При цьому завжди можна підібрати найбільш відповідний за кольором та зернистістю матеріал.

Важливо! Оздоблення фасаду мозаїчним тиньком варто довіряти виключно професійній бригаді, оскільки тільки в такому випадку можна забезпечити високі експлуатаційні характеристики покриття.

«Будівельна Гільдія» – ваш найкращий вибір

Наша компанія забезпечує можливість купити мозаїчну штукатурку від провідних торгових марок з доставкою в Києві та в інші міста країни. За рахунок прямої співпраці з виробниками ми здатні запропонувати своїм покупцям найвигіднішу ціну цього оздоблювального матеріалу.

У разі потреби консультанти магазину допоможуть з вибором відповідного складу залежно від особливостей його подальшого використання.Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)