127 грн
Є в наявності

Технічна карта

Бауміт МПІ 25 Модифікована штукатурна суміш Цементно-вапняна штукатурна суміш для механізованого нанесення.

Гідравлічні в'яжучі, мінеральні наповнювачі, добавки.
Модифікована, паропроникна, висока адгезія, зручна у застосуванні, екологічно безпечна.
Застосування:
Baumit MPI 25 Для штукатурення всіх видів мінеральних підстав. Для внутрішніх робіт.
Витрата штукатурної суміші: ок. 14 кг / м2 / 10 мм товщини шару
Мінімальна товщина штукатурки:
Усередині приміщень: 8 - 10 мм
Максимальна товщина штукатурки: 25 мм за один прийом нанесення
Час використання: мін. 60 хв
Температура повітря і основи: + 5⁰С - + 30⁰С
Форма поставки
Зберігання
Класифікація згідно закону про химикалиях
Мішки - 25 кг.
У сухому місці на дерев'яних піддонах, в оригінальній упаковці - 12 місяців.

Підготовка основи
Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, нешаткою, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язних частинок, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22 -2001. Неміцні ділянки поверхні повинні бути вилучені. Відколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені з використанням ремонтних складів Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLosung.
Перед нанесенням штукатурної суміші основу зволожити водою.
Усередині приміщень: цементний обризг Baumit VorSpritzer 2 мм наноситься на бетонні підстави, підстави з деревоволокнистих плит і газобетонних блоків. Витрата матеріалу - 4-5 кг / 1 м2.

Замішування та нанесення:
Нанесення за допомогою штукатурного агрегату: Для нанесення модифікованої штукатурної суміші Baumit MPI 25 можна використовувати будь-яку штукатурну станцію (наприклад, MAI 4 you, PFT G4 чи іншу аналогічну станцію). Штукатурну суміш нанести на поверхню за допомогу форсунки, вирівняти правилом і після часткового твердіння затерти штукатурної теркою. Поверхня під облицювання не затирати.
Не змішувати з іншими матеріалами.
Оштукатурену поверхню зволожувати протягом 48 годин після завершення робіт.
Для подальшого виробництва робіт витримати технологічну перерву, з розрахунку: 10 днів на кожний 1 см шару штукатурки.

При роботі з матеріалом керуйтеся загальбудівельними правилами безпеки. Використовуйте захисні рукавички, окуляри і спецодяг.
Не працювати при температурі нижче +50 С і вище +300 С (температура повітря, підстави, матеріалу).
Технічні характеристики викладені при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.
Гарантія Виробника
Виробник гарантує вищевикладені характеристики штукатурної суміші Baumit MPI 25 при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і виробництва всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях і умовах, не зазначених у даному технічному описі

Штукатурка - різновиди і характеристика
Штукатурка - різновиди і характеристика
Завдяки тому, що на сьогоднішній день будматеріали представлені в більшому асортименті, для конкретного виду робіт можна легко вибрати найбільш підходящий варіант. Так, одним з важливих етапів ремонту і будівництва є штукатурка оздоблювальних поверхо..
Машинна штукатурка: навіщо і коли використовувати
Машинна штукатурка: навіщо і коли використовувати
Кожен, хто починає ремонт, вважає за краще, щоб результат його старань мав довговічний і якісний результат. У той же час, важливо зробити все красиво і швидко, і при цьому витративши невелику кількість грошей або власних зусиль. Давно заведено, що шт..
Цементна штукатурка: різновид і практичність
Цементна штукатурка: різновид і практичність
При виконанні будівельних робіт різного характеру неможливо не зіткнутися з використанням цементної штукатурки. Її застосовують при ремонті будинку, квартири, офісів та інших споруд, вона відмінно підходить для оздоблювальних робіт як всередині, так ..
Чим можна замінити гіпсові суміші?
Чим можна замінити гіпсові суміші?
Шановні клієнти. В зв’язку з російською агресією на сході України найбільші заводи виробники гіпсокартону та гіпсових сумішей не працюють. Наша компанія має невеликі ексклюзивні поставки ЛГК з Польші. Просимо актуальну наявність уточнювати у менеджер..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, mpi-25, цементно-вапняна, штукатурна, суміш, для, внутрішніх, робіт, 25кг, машинна, штукатурка машинна