Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування стін в улюблений колір, благо палітра фарб представлена постачальниками неймовірно багатим асортиментом. Використання фарби набагато спростить весь процес обробки, і відкриє чималий потенціал в декоруванні приміщення. Фарбування стін - фінальна стадія всього ремонту, і поставитися до цього слід творчо. Фарба для стін ділиться на кілька видів за своїм складом. Далі розкриємо цю тему.
Основні види фарб для внутрішньої обробки:
• акрилові;
• водоемульсійні;
• алкідні емалі;
• масляні;
• латексні;
• силіконові;
Щоб додати приміщенню неповторний стиль, не завжди потрібні послуги дизайнера. Для цього знадобиться декоративна фарба, яка використовується для додання стінам фактурності, лиску і особливої атмосфери. Останні розробки в цій області можуть вразити уяву навіть самого завзятого естета. За допомогою декоративних фарб, стінi можна додати ефект шовку, оксамиту або перламутру. При додаванні спеціальних добавок (капсул), можна створювати покриття під деревину, пробку, природний камінь і т.д. За поверхнею пофарбованою фарбою дуже легко доглядати, за допомогою миючих засобів, але при цьому потрібно звертати увагу на їх склад - лужні, спиртові розчинники однозначно не підходять.
У приміщеннях з підвищеною вологою застосовується фарба по бетону, яка проникаючи всередину, підвищує характеристики бетону. Цей лакофарбовий матеріал зроблений на епоксиднiй основі і є найкращим, завдяки своїм термінам експлуатації. Для внутрішніх робіт фарба по бетону не містить токсичних розчинників, будучи абсолютно нешкідливою. Така фарба підійде для приміщень, де накопичується волога і конденсат, а також де потрібна міцність пофарбованої поверхні.
28.11.2018