Штучний камінь

Штучний камінь - сучасний матеріал, який використовують для імітації розрізу натурального каменю в будівництві при кладці. Він вже давно може скласти відмінну конкуренцію звичайному вапняку або піщанику, граніту, сланцю і іншим породам. Для якості матеріалу і більш високої міцності, стійкості в складі використовують бетон. Однак за всіма показниками і зовнішнiм виглядом камінь нічим не відрізняється від натуральних гірських порід. Штучний камінь купити можна в інтернеті, не виходячи з дому.

Чому варто використовувати штучний камінь для оздоблення приміщення?

Основною перевагою матеріалу є підвищена міцність в порівнянні з натуральними породами. До складу входить керамічна крихта, цемент, пісок, пемза, а також інші добавки і пігменти. Якісний камінь проходить подвійне фарбування: спочатку зовнішнє, а слідом забарвлюється сумішшю з водовідштовхувальним ефектом. Переваги штучного каменю:

   •   міцний і практичний у використанні;

   •   є додатковим посиленням поверхні;

   •   має вагу менше, ніж натуральний камінь;

   •   екологічно безпечний;

   •   температуро- і вологостійкість;

   •   можливість монтажу на будь-яку основу.

Де швидко знайти потрібний матеріал?

Камінь досить часто застосовується з різними завданнями в будівництві. Тому важливо, щоб матеріал мав не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і був практичним у використанні. Наша компанія пропонує придбати штучний камінь, ціна на який значно нижче вартості натурального. Товар володіє позитивними експлуатаційними якостями, які виділяють його серед інших матеріалів цього роду. При цьому купити штучний камінь можна в будь-якому великому будівельному магазині або замовити доставку по інтернету, що є оптимальним рішенням на даний момент.Показано з 1 по 50 із 57 (всього 2 сторінок)