Плитка мозаїка

Плитка мозаїка

Ви виконуєте ремонт у вашій квартирі? Ви хочете що б плитка для кухні або ванної мала належний вигляд? У нашому інтернет магазині ви знайдете великий вибір підлогових і настінних плиток.

Мозаїка - крихітні декоративні, часто райдужні квадрати - розмальовують ваші ванні кімнати та кухні. Мозаїка - скло, камінь, кераміка, дерево та інші цікаві мозаїчні плитки для ванної або кухні. Вони характеризується багатою палітрою кольорів, і кожна плитка мозаїки комбінацією або декількома квітами, або різні відтінки одного кольору. Серед доступних квітів тут класичні кольори для ванних кімнат - зеленого і синього кольорів, або викликають гарячий сонце і пісок, або бежевий і коричневий.

Мозаїка - через свою привабливості - користується великою популярністю в якості оздоблювального матеріалу в ванну або кухню. Мозаїка - камінь, скло, кераміка, дзеркало, або дерево - пристосовується до ванній кімнаті або кухні в будь-якому стилі. 

Практичні поради

Мозаїка продається в основному на гнучкій сітці нарізані за розміром 30х30 см.

Ванна покрита мозаїкою буде особливо вражати, якщо на додаток заграє різними кольорами, створюючи враження мерехтіння. Тому, краще всього закласти мозаїку на стіні навпроти входу.

Малий розмір мозаїки стане родзинкою контрастних швів. Це підкреслить декоративний ефект, який дає мозаїка.

Мітки: оздоблювальні матеріали, мозаїка плитка, мозаїка для ванної кімнати, мозаїка для кухні.Показано з 1 по 48 із 121 (всього 3 сторінок)