Ґрунтовка по металу

Перед нанесенням фарби на поверхню, застосовується грунтовка для металу. Вона створює захисний шар і перешкоджає виникненню корозії на конструкціях. Від вибору матеріалу безпосередньо залежить якість нанесення фарбувального складу.

Види і характеристики

Грунтування металевих конструкцій перед фарбуванням продовжує їх термін експлуатації і захищає від впливу негативних зовнішніх чинників. Крім цього, існують і інші переваги:

•   висока якість нанесення декоративного покриття;

•   його тривалий термін служби;

•   захист поверхонь від іржі;

•   зменшення витрат фарби.

Купуючи грунтовку, необхідно звертати увагу на те, для якого типу поверхнi вона потрібна, і яка техніка нанесення буде застосовуватися. Для кожного виду металу є власний вид грунтового розчину. Чорні металеві сплави схильні до впливу корозії, тому до них застосовуються склади, що уповільнюють цей процес.

Якщо на них вже утворилися сліди псування, використовують суміші з перетворювачем іржі, який частково відновлює уражене покриття. До кольорових застосовується фарба грунтовка по металу, що поліпшує адгезію з основою. Оцинковані краще покривати суміш-грунтами, в основі яких є органічні розчинники.

Найбільш популярними є розчини для обробки на алкиднiй лакової основі, сірого або коричневого кольору. Мають високий ступінь міцності і відміннi захиснi властивостi, швидко висихають. Використовується, як основа під більшу частину фінішних покриттів.

Сумiшi з ортофосфорною кислотою застосовуються на вже піддатих корозії конструкціях. Вони допомагають відновленню підстави і запобігають подальшому руйнуванню.

Епоксидні ґрунтувальні суміші добре захищають від вологи та інших атмосферних впливів. Пасивуючі розчини стримують корозійні процеси і мають високі захисні властивості.

При виборі необхідно враховувати також наступні фактори: де знаходиться оброблюваний виріб (зовні або всередині приміщення), тип фінішного покриття. Наноситься грунтовка на суху, очищену і знежирену поверхню, для кращого результату варто зробити хоча б два тонких шару. Після висихання, необхідно відразу використовувати заключне барвисте покриття, щоб не накопичувався пил, що зменшує якість адгезії. Правильно загрунтований виріб володіє високими захисними властивостями і тривалим терміном експлуатації. У нашому інтернет-магазині реалізується різноманітна грунтовка по металу, ціна досить прийнятна на даний вид товару.Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)