Полімерцементна шпаклівка

Полімерна шпаклівка — один із найпопулярніших будівельних матеріалів на ринку, які використовуються для вирівнювання стін та стель.

Її унікальність полягає в тому, що вона виготовляється зі спеціально розроблених штучних компонентів та забезпечує ідеальну поверхню для нанесення будь-якого декоративного покриття.

Плюси даного виду шпаклівки

Переваги матеріалу:

  1. Пластичний та еластичний, дозволяє легко наносити тонкі шари.
  2. Вологостійкий.
  3. Добре розподіляється на будь-які поверхні.
  4. Не просідає й не деформує покриття з часом.
  5. Стійкий до високих температур, не горить та не плавиться.
  6. Екологічно безпечний.
  7. Паропроникний, що забезпечує хороший волого- та повітрообмін.
  8. Міцний та стійкий.
  9. Простий у нанесенні, роботи можна виконувати навіть самостійно.
  10. Має тривалий термін експлуатації без повторного ремонту.

Єдиним мінусом покриття є його вартість, але вона виправдана зручністю нанесення, економною витратою та тривалим терміном експлуатації протягом десятків років.

Як вибрати шпаклівку

Перш ніж купити полімерну шпаклівку для якісних ремонтних робіт, необхідно врахувати такі фактори: умови довкілля, матеріали для обробки, стійкість і довговічність.

Під час роботи з фасадами рекомендується використовувати полімерцементний варіант. Він має високу стійкість до вологи й перепадів температур, а також є найміцнішим і довговічнішим.

Для отримання ідеально гладкої та рівної поверхні для подальшого фарбування або наклеювання тонких шпалер краще придбати гіпсову або акрилову шпаклівку.

Якщо у вас нерівні стіни, то рекомендується використовувати штукатурні суміші для їх вирівнювання і тільки потім приступати до фінішного оброблення, тоді ми отримаємо найкращий результат.Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)