Ґрунтовка з кварцовим піском

Кварцева грунтовка за рахунок наявності в своєму складі мікрокристаликів піску славиться поліпшеною адгезією клею до оброблюваних областей матеріалу. Вона підсилює процес зчеплення між поверхнями, її часто використовують в якості добавки до декоративної штукатурки. До складу грунтовки такого виду входять смоли, які забезпечують однорідний, в'язкий склад, а присутність акрилових і лакових композицій допомагає утримуватися матеріалу на добре зволоженою поверхні.

Якісні характеристики

Наносити кварцову ґрунтовку слід заздалегідь на оброблену поверхню відразу ж після відкриття упаковки, тому що матеріал реалізується вже в готовому вигляді. Продукт, що має скорочену назву «кварц грунт» зміцнює оброблювані поверхні. До числа його головних характеристик відносяться:

1. Екологічна чистота продукту. Повна відсутність розчинників у складі забезпечує грунтовці нетоксичність, що дозволяє працювати з нею в закритих приміщеннях.

2. Практичність. Використовувати матеріал можна при будь-якому температурному режимі, за винятком зниженої температури.

3. Оброблені поверхні досить довго сохнуть, за рахунок чого в закритих приміщеннях можуть підвищувати рівень вологості.

4. Ощадливість. За рахунок високої в'язкості продукту, для обробки необхідної області досить одного шару.

Вводячи в пошуковий рядок браузера «кварц грунт, ціна» можна помітити, що вартість на матеріал такого роду різна, вона залежить як від виробника, так і від мети застосування. Деякі види відмінно підходять для кладки нової плитки на стару, а також обробки природного або штучного каменю. Кварцеву ґрунтовку не рекомендується застосовувати для обробки металевих поверхонь, стель і областей, які знаходяться під впливом прямих сонячних променів, тому що при висиханні вона буде обсипатися.Ельф Д-17 Кварцовий грунт, 10л
Нема в наявності
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)