7 200 грн
Є в наявності

Галузь застосування
Виріб підходить для фарбування нових і раніше пофарбованих оштукатурених, бетонних, легкобетонних і цегляних поверхонь, гіпсових плит, пофарбованих і скловолоконних шпалер, зашпакльованих поверхонь, а також попередньо загрунтованих деревоволокнистих і деревостружкових плит при внутрішніх роботах в сухих приміщеннях.

особливості застосування
Фарба для внутрішніх робіт з широкою сферою прімененія.Ізделіе призначене для обробки стін і стель в в житлових і спальних кімнатах, прихожих, кухнях, коридорах, офісах, в навчальних закладах, офісах і громадських приміщеннях - в місцях, де бажають мати миються матову поверхню. фарба легко наноситься, не стікає і швидко сохне, в ході експлуатації пофарбована поверхня легко чістітся.Краска майже без запаху і не містить органічних розчинників

підготовка підстави
Базова поверхня повинна бути гладкою, сухою і очищеною від пилу, жиру, замелованних частейі відійшли шарів. Для очищення поверхні використовувати теплу воду.Для очищення сильно забрудненої поверхні - засіб для чищення Sadolin Cleaner, потім ретельно прополоскати чистою водою і дати просохнути перед перефарбування.

Сполучна Акрилова сополімерні дисперсія
Розведення При бажанні до першого шару можна додати чистої води до 10%
Робочий інструмент Валик, кисть, розпилювач

розпилення
Форсунка 0,021 '' - 0,027 '' Сухий залишок 55%
Щільність 1,35 кг / л
Розріджувач Вода
Час висихання від пилу 1 ч
Час до нанесення наступного шару 1-2 ч
Витрата 6-10 м / 2 / л
Термін та умови зберігання 3 роки в закритій заводській тарі, t> 1> 30
Глянець по Gardner 7 шовковисто-матова
Колір білий
виробництво Швеція
упаковка 10л

Теги: матова, фарба, для, стін, expert, sadolin, біла, 10л, акрилові, фарби, інтер, єру матова, акрилові