1 650 грн
Є в наявності

Опис

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Продукт призначений для застосування в сухих приміщеннях для обробки стін і стель, при суцільному шпаклювання, а також для заповнення швів гіпсових плит і установки малярської стрічки і вирівнювання тріщин перед ґрунтуванням.

властивості продукту

Sadolin Maxi Pro Spray - готова до застосування, легка (щільність ~ 1,0 кг / л) обробна шпаклівка для набризку. Дрібнозерниста шпаклівка легко наноситься на поверхню пневматичним розпилювачем, добре піддається обробці, не утворює пилу. Він володіє незначною об'ємною усадкою і поглинанням вологи шар обшліфувати шпаклівки стає гладким і еластичним, підходить для грунтування і / або обробки фінішної фарбою.

Речовина, стирол-акриловий сополімер
Час висихання (23 ºC, RН 65%) 2,5-4 години при товщині шару шпаклівки 0,5-1 мм
Здатність заповнення до 5 мм (1 шар)
Розріджувач шпаклівка має відповідну для нанесення на поверхню консистенцію і не вимагає розведення
Колір білий
Робочий інструмент шпатель, розпилювач для шпаклівки
Очищення робочих інструментів водою, відразу ж після використання
Зберігання зберігати в закритій тарі в сухому і прохолодному місці (вище +5 ºC), охороняти продукт від замерзання і прямих сонячних променів
Упаковка 17 л

ЗАСТОСУВАННЯ

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Необхідний обсяг робіт залежить від стану конкретної поверхні і висунутих до неї вимог. Базова поверхня повинна бути сухою і очищеною від пилу, забруднень і жиру. Видалити стару відшарувалася фарбу, слабо пов'язані шари на поверхні очистити до міцного підстави. Для очищення раніше пофарбованої поверхні використовувати теплу воду, для очищення сильно забрудненої поверхні - засіб для чищення Cleaner. Відійшли або слабо пов'язані з поверхнею старі шпалери повністю видалити. Для досягнення кращого прилипання раніше покриту глянсовою фарбою поверхню обшліфувати наждачним папером.

шпаклювання

Шпаклівка готова до використання. Після тривалого зберігання може знадобитися легке перемішування продукту. До продукту не залучати шпаклівки інших типів або сухі суміші. Шпаклівку наносити на поверхню пневматичним розпилювачем в один або кілька шарів товщиною до 5 мм; кути, шви і тріщини зміцнити паперової / стекловолоконной стрічкою. Перед нанесенням наступного шару шпаклівки переконатися, що попередній шар висох. Свіжу шпаклівку розрівняти на поверхні до максимальної гладкості, щоб зменшити ступінь подальшого шліфування. Для шліфування зашпакльованої поверхні використовувати дрібнозернисту шліфувальну шкурку (№ 150-180). Після шліфування видалити з поверхні шліфувальну пил вологою тканиною або пилососом. При роботі дотримуватися вимог безпеки, користуватися респіратором, надягати засоби захисту очей або особи і ретельно вентилювати приміщення.

Фінішна ОБЛАШТУВАННЯ

Перед фінішною обробкою поверхні заґрунтувати зашпакльовану поверхню 1 шаром фарби Grund +, Stopgrund, Prof 2 або східного продукту. Для фарбування зашпакльованої поверхні підходить використання як латексних, алкідних, так і акрилових фарб. Ізотропні і міцно пов'язані поверхні можна відразу обробляти фінішної фарбою, напр., Expert 1, Expert 4, Expert 7 або інші подібні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Необхідна температура повітря і поверхні під час шпаклювання і висихання шпаклівки + 10 ... + 25 ° C (температура + 18 ± 2 ° C), відносна вологість повітря 40 ... 80% (рекомендована 65%). Уникати роботи під впливом прямих сонячних променів, а також шпаклювання нагревається на сонці поверхні. Вплив вологого повітря в поєднанні з низькою температурою значно подовжує час висихання шпаклівки

Характеристики

Бренд - Sadolin

Вага (кг) - 001.00

Тип шпаклівки - стартова

Область застосування - для внутрішніх робіт

Матеріал підстави - бетон / гіпсокартон / стеклохолст

Модель-MAXI PRO SPRAY