Саморізи

Саморізи відносять до кріпильних деталей. Вони являють собою гвинти, які при укрученні в матеріал самі собі створюють необхідне різьблення. Сучасний ринок представляє кілька видів подібних гвинтів, за допомогою яких виконується перфороване кріплення.

Класифікація та застосування

  1. Покрівельний саморіз представляє собою шуруп, який виділяється оновленою формою і шестигранною головкою. Його використовують для закріплення металочерепиці до покрівельних конструкцій з дерева або металу. Щоб убезпечити шуруп від гниття, тобто усунути можливість потрапляння вологи, виробники оснастили його гумовою прокладкою. Подібний захисний прошарок допомагає боротися з перепадами температури, зайвими навантаженнями, а також ультрафіолетом. Прокладка виготовляється з вулканізуючого матеріалу, що дозволяє їй зберігати свій первинний вигляд і функції протягом багатьох десятків років.
  2. Саморіз для роботи по дереву. Використовується при зборі перил і брусів, іноді для з'єднання дощок великого масштабу. Шурупи даного виду - невід'ємні елементи кріплення при зборі меблів. Їх діаметр відрізняється від 3 до 60 мм, а перевага полягає в гострому кінці, який забезпечує легкість вкручування в поверхню будь-якого типу. Саморізи такого виду стануть найкращим вибором для роботи з гіпсокартоном.
  3. Саморізи по металу є невід'ємною деталлю при кріпленні будь-якого матеріалу до залізних конструкцій. Вони легкі у використанні за рахунок досить частого кроку різьблення. Адже завдяки такій будові виконати будівельне кріплення дуже просто.

Купуючи саморізи, краще не економити, адже вони забезпечують надійність кріплення, є гарантією безпеки.

Також варто уважно поставитися до їх установці, відповідно до оброблюваної поверхнi. На коробці шурупів повинна бути вказана вся необхідна інформація, якщо її немає, тоді товар вважається неякісним і має невеликий термін служби.

Працюючи з саморізами, потрібно дотримуватися необхідних правил, які вказані на упаковці. Не варто використовувати перфоратор при укрученні шурупів, а сам процес необхідно проводити під правильним кутом. Важливий і підбір інструментів, які застосовуються для вкручування саморіза. Плюс до всього, різноманітність шурупів досить велика, їх можна підібрати під різний відтінок оздоблювального матеріалу.Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)