1 397 грн
Є в наявності

nida Excellence – самовирівнююча тонкошарова полімерна шпаклівка, приз- начена для фінішних покриттів всередині будівель. Правильно нанесений продукт не потребує розгладження поверхні кельмою/шпателем після нане- сення маси на стіну/стелю.

Застосування
Продукт призначений для механічного вирівнювання мінеральних основ всередині будівель (гіпсокартон, філігранні стелі, гіпсові штукатурки це-, ментно-вапняні штукатурки). Характеризується відмінним нанесенням і білосніжним кольором, що є прекрасною базою для подальших фарбу- вальних робіт.
nida Excellence є тонкошаровим продуктом, тому не рекомендується вико- ристовувати його під шпалери, керамічну плитку, декоративну плитку та покриття для підлоги.
Продукт, рекомендований для цього типу фінішної обробки, це nida Max.

Властивості
Самовирівнююча маса nida Excellence характеризується дуже хорошою адгезією до основи, легко наноситься та шліфується на поверхні. Оптимальна товщина одного шару: від 1,0 до 1,5 мм. Середня витрата: 1,5-2,5 кг/м² (в залежності від основи). Негорючий продукт класу A2-s1, d0. Час висихання виробу до 24 годин (залежно від темпе- ратури та вологості навколишнього середовища). Температура нанесення від +5°C до +25°C. Термін придатності 9 місяців. Продукт слід берегти від високих температур і заморожування. У разі замерзання продукт необхідно залишити на кілька годин у теплому приміщенні, а потім перемішати мішалкою на повільних обертах. Після висихання виріб набуває білий колір, що безпосередньо впливає на меншу витрату фарби під час фарбування.

Рекомендовані товари