864 грн
Є в наявності

Шпаклівка CE 78 TRES RAPIDE створена спеціально для закладення стиків ГКЛ мають стоншення кромки з застосуванням ущільнювальної (армуючої) стрічки. Швидке твердіння шпаклівки дозволяє за один день повністю підготувати поверхню ГКЛ під забарвлення або шпалери. Використовуеться для термінового ремонту і вирівнювання поверхні.

переваги:

рекомендується до застосування при низькій температурі і підвищеній вологості;
ефективна при необхідності виконання робіт швидкими темпами.
Склад: Порошок на базі гіпсу, карбонату кальцію, смол і різних добавок. Приготовлений розчин (паста) має білий колір.

Основа: Стіни і стелі. Всі типи ГКЛ з стоншення кромки, як з ізоляційним шаром (скло або мінеральна вата, полістирол і ін.), Так і без ізоляційного шару. Будь-які нормально пористі мінеральні поверхні: бетон, гіпсова і цементна штукатурка, гіпсові блоки. На шпаклівку можна наносити: Після повного висихання на шпаклівку можна наносити будь-які типи фарб, сухі гіпсові шпаклівки, готові пастоподібні шпаклівки, клей для шпалер, різні декоративні покриття. При виконанні плиткових робіт використовується для облицювання клей повинен поєднуватися з гіпсової основою.

Рекомендації: з метою економії часу при виконанні будівельних робіт слід заздалегідь готувати смуги армуючої стрічки необхідної довжини. Для тонкої фінішної обробки використовуйте фініш пасту SEM JOINT COMPОUND або шпаклівку ETS2.

Теги: sem, joint, compound, готова, фінішна, шпаклівка, кг, шпаклівки, готові шпаклівки