1 170 грн
Є в наявності

Багатофункціональна, тріщиностійка шпаклівка длявнутренніх робіт. Спеціально створена для закладення стиків ГКЛ (ГВЛ) з напівкруглої або зрізаної кромкою без застосування армуючої стрічки. Так само ефективна для закладення стиків з стоншення кромки з використанням армуючої стрічки. РЄ 86 в рівній мірі підходить для всіх видів робіт: попереднє вирівнювання, фінішна обробка, ліквідація вибоїн, щілин і тріщин, фактурна (декоративна) обробка. Прекрасно тримає форму, зручна для створення ефектних архітектурних деталей. Міцна, армована мікроволокном.

Склад: високомарочний гіпс, карбонаткальція, редиспергуємі смоли, целюлозні волокна та інші добавки. Приготований розчин має білий колір.

Основа: стіни і стелі всередині приміщень: штукатурка, ГКЛ з стоншення, скошеної або напівкруглої кромкою, бетон, пористий бетон, агломерати, цегла. На шпаклівку можна наносити: фарби, сухі гіпсові шпаклівки, готові шпаклівки, клей для шпалер, різні декоративні покриття. При виконанні плиткових робіт використовуйте клей KEDOFIX SUPER.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Гранулометрія: тонка, зерно до 150 мкм.
Міцність зчеплення: відповідає HFT 30 608.
рH: нейтральний. Початок схоплювання: 50 хв.
Кінець схоплювання: 1 година 10 хв.
Міцність при згині: 3 Н / мм2.
Міцність на стиск: 7 Н / мм2.
Зберігання: в неушкоджених фабричних упаковках, в сухому приміщенні 9 і більше місяців.

Теги: sem, joint, compound, готова, фінішна, шпаклівка, кг, шпаклівки, готові шпаклівки