Шпаклівка фасадна

Фасадна шпаклівка – це спеціальна суміш у сухому вигляді, вона застосовується для тонкої обробки зовнішніх стін будівель. Її основна відмінність від матеріалу для внутрішніх робіт полягає у високій міцності та стійкості до різних умов. Суміш дуже стійка до екстремальних температур, ультрафіолетового випромінювання, дощу та снігу. Саме тому на завершальному етапі ремонту будівель та будинків рекомендується купити фасадну шпаклівку.

Різновиди шпаклівки та їхні особливості

Шпаклівка для фасадних робіт відрізняється за своєю формулою складу й може бути в таких варіаціях:

  1. Цементна: створена на основі сполучної речовини портландцемент із додаванням наповнювача – піску. У деяких випадках також додаються фіброволокно, мармуровий порошок чи гіпс.
  2. Полімерцементна: розроблена на основі штучних компонентів. Вона забезпечує міцну та рівну основу для декоративного покриття.

Сухі шпаклівки – це вигідний та економний варіант, який має невелику вартість. Також матеріал можна зберігати протягом тривалого часу без втрати якості.

Така шпаклівка для фасаду зручна при доставленні, оскільки не вимагає особливих умов зберігання, її можна легко транспортувати до об'єкта будівництва. Ще однією перевагою матеріалу є те, що його можна приготувати безпосередньо на місці роботи, що забезпечує гнучкість у виборі необхідного об’єму та консистенції. Крім того, шпаклівка легко наноситься на поверхню.

Види шпаклівки за призначенням

Стартова фасадна шпаклівка має велику фракцію наповнювача, яка дозволяє наносити декілька шарів (до 20 мм кожен), і відмінно зчіпляється з матеріалом стіни. Вона служить основою для спеціальних шпаклювальних сумішей та декоративної штукатурки.

Фінішний варіант містить подрібнені компоненти та створює ідеально рівну, гладку поверхню після нанесення в один шар завтовшки менше ніж 4 мм. Також існують універсальні будівельні розчини, які можна використовувати як базовий або фінішний шар, вони підходять для потинькованих стін та рівних поверхонь.Sika MonoTop-412 N, 25 кг
Нема в наявності
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)