Шпаклівка гіпсова

Гіпсова шпаклівка – це суха суміш, створена на гіпсовій зв'язувальній речовині з додаванням мінеральних наповнювачів та полімерних модифікаторів. Таке поєднання органічних компонентів – надійний та високоякісний продукт. Час висихання матеріалу невеликий, що зручно для майстра, а також утворюється гладка та міцна плівка на робочих поверхнях, забезпечуючи рівне покриття.

Різновиди шпаклівки та поради щодо використання

Гіпсова шпаклівка зазвичай продається у вигляді сухої суміші, упакованої в мішки вагою 20/25 кг.

Існують різні види цього оздоблювального матеріалу:

  1. Шпаклівка гіпсова стартова. Вона має великозернисту консистенцію та сірий колір. Максимальна товщина нанесення становить 5 см для стін. Якщо потрібно виправлення значних дефектів, допускається нанесення декількох шарів. Вартість матеріалу доступна в порівнянні з іншими.
  2. Шпаклівка гіпсова фінішна. Застосовується для досягнення максимальної щільності та білизни поверхні. Вона наноситься поверх стартової і є проміжним шаром перед остаточним декоративним оздобленням інтер'єру: фарбуванням або наклеюванням шпалер. Вартість матеріалу істотно вища, але для проведення ремонту потрібно набагато менше, оскільки він наноситься тонким шаром.
  3. Старт-фініш (універсальний) варіант. Підходить, якщо стіни не мають значних відхилень від вертикалі, а поверхня має лише незначні дефекти.

Щоб запобігти появі тріщин, необхідно ретельно підготувати поверхню перед роботою. Наприклад, повністю видалити залишки шпалер, фарби та старої штукатурки, а також очистити поверхню від бруду, корозії та жиру. Після цього можна братися до ґрунтування.

Оптимальне співвідношення для ґрунтовки становить 0,5 літра води на один кілограм шпаклівки. Рекомендується також двічі перемішати робочу суміш із п'ятихвилинним інтервалом. Приготовлену суміш варто використовувати протягом двох годин. Також у процесі роботи матеріал необхідно час від часу перемішувати, щоб зберегти його пластичність на високому рівні.

Особливості гіпсової шпаклівки

Гіпсова шпаклівка для внутрішніх робіт має здатність зчеплення з поверхнею при внутрішніх роботах, що повністю виключає можливість відшарування або тріскання шару шпаклівки. Цей склад має відмінну адгезію не тільки до бетону та гіпсокартону, але також до цегли.

Переваги цього матеріалу

Шпаклівка на основі гіпсу має безліч корисних переваг:

  1. Висока паропроникність.
  2. Легкість нанесення.
  3. Відмінна еластичність для заповнення дрібних тріщин.
  4. Висока адгезія до основи.
  5. Сумісність із декоративними шарами.
  6. Доступна ціна.
  7. Екологічність та безпека.

Купити гіпсову шпаклівку можна в нашому магазині Budgild за вигідними умовами та цінами. Ми доставляємо матеріали по всій Україні своєчасно, а також надаємо вам у разі потреби повну консультацію фахівця щодо підбору правильного варіанту саме для ремонтно-будівельних робіт. Вся продукція магазину створена згідно з усіма міжнародними правилами, має сертифікацію від перевірених відомих виробників. Тому ви можете бути впевнені в якості, довговічності та стійкості матеріалів.Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)