Шпаклівки готові

Готові шпаклівки: широкий асортимент за вигідними цінами

Готова шпаклівка є різновидом оздоблювальних сумішей, призначених для вирівнювання стін усередині приміщень. На відміну від сухих складів, такі будматеріали не вимагають попередньої підготовки перед використанням. Усі необхідні компоненти поєднуються безпосередньо під час виробництва даної продукції. Необхідно лише відкрити відро, і суміш може використовуватися для нанесення на стіни. Готова фінішна шпаклівка, як і стартовий склад, поставляється в місткостях різного об’єму (від 1 до 27 кг). Це дає можливість підібрати оптимальний варіант залежно від площі поверхні, що підлягає обробці.

При цьому варто відзначити, що готові шпаклівки в залежності від складу підходять для нанесення на різні матеріали: від гіпсокартону та бетону до дерева та навіть металу.

Застосування шпаклівки

У нашій компанії ви знайдете акрилові та полімерні шпаклівки для фінішної обробки. Як правило, їх склад наступний:

  1. акрилатний полімер у вигляді водної дисперсії;
  2. мінеральні наповнювачі;
  3. різні добавки, які покращують ефективність.

Склад шпаклівки може бути різним. Від цього залежить розмір частинок, стійкість до низьких температур, інші технічні характеристики. Склад виробу визначає його призначення. Для нього характерна висока стійкість до вологості. Шпаклівки використовуються для шпаклювання стін у таких приміщеннях, як:

  1. спальні;
  2. вітальні;
  3. кухні;
  4. дитячі кімнати тощо.

Шпаклівка знайшла застосування і в нежитлових приміщеннях: офісах, на складах, навчальних закладах тощо.

Акрилова шпаклівка повністю готова до застосування, легко наноситься, в результаті чого утворюється гладка поверхня, яка, своєю чергою, піддається шліфуванню. Серед її експлуатаційних властивостей важливо відзначити високу адгезію до основи, вона не дає усадки. З її допомогою ви сформуєте на поверхні міцне та довговічне покриття.

Перед використанням уважно вивчіть інструкцію до того чи іншого виду шпаклівки. З неї ви дізнаєтеся алгоритм дії при шпаклюванні, кількість і товщину шарів, що наносяться. Як правило, за 24 години шпаклівка повністю висихає. Водночас чим нижча температура і вище вологість, тим більше часу йде на висихання. Цей показник залежить від моделі. Наприклад, шпаклівка Ельф Д-60 при температурі 23 градусів Цельсія та вологості 50% висихає протягом 5 годин.

Замовити готову шпаклівку з доставкою

Наш спеціалізований інтернет-магазин пропонує придбати готову шпаклівку для зовнішніх робіт або внутрішнього використання від торгових марок, що мають лідерство на ринку країни. У каталозі представлені суміші різного типу, що в сукупності з різними варіантами фасування дозволить підібрати оптимальний склад для вирішення будь-яких завдань.

Завдяки прямій співпраці з виробниками наші ціни будуть вигідні за будь-яких обсягів закупівлі, а доставка продукції у всі міста України зробить покупку максимально комфортною.Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)