Шпаклівка

Шпаклівка – необхідний матеріал для виправлення щілин на стиках гіпсокартону, усунення невеликих нерівностей та дефектів перед фарбуванням або наклеюванням шпалер на стіни та стелю.

Щоб досягти дійсно якісного результату, важливо використовувати спеціальні шпаклювальні суміші. Однією з найміцніших і довговічніших є варіант на основі цементу. Застосування такої суміші для стін дозволяє досягти ідеально рівної поверхні без зайвих зусиль. Також шпаклівку для внутрішніх робіт можна наносити на стіни після вирівнювання з використанням штукатурки.

Особливості вибору шпаклівки

Магазин Budgild пропонує вам купити шпаклівку, вибравши з великого асортименту продукції різних відомих марок для будь-яких потреб та уподобань. Залежно від компонентів, матеріал буває різного типу – цементний, гіпсовий та полімерний. Купити шпаклівку для стін таких видів можна для використання на гіпсокартоні, щоб вирівняти поверхню. Однак кожен тип можна придбати для спеціалізованого застосування.

При виборі шпаклівки необхідно враховувати також особливості поверхні, на яку буде нанесена суміш. Наприклад, для дерев'яної краще вибрати акриловий варіант. Купити шпаклівку для зовнішніх робіт зазвичай можна у вигляді сухої суміші в мішках.

Якщо вам необхідно закрити тріщини на зовнішніх стінах, підійде морозостійка та вологостійка шпаклівка з полімерними добавками, які підсилюють її важливі властивості. А при виборі матеріалу для металевих поверхонь варто звернути увагу на водостійкість та гарну адгезію до чорних металів.

Для будівництва та ремонту конструкцій із полімерів краще використовувати епоксидний варіант для пластику.

У санвузол та кухню рекомендується вибирати цементну шпаклівку, вона вологостійка та ідеально підходить для таких приміщень.

Різновиди сумішей шпаклівки

Шпаклівки можна класифікувати на декілька основних видів залежно від їхнього складу та сфери застосування.

Матеріали на основі гіпсу забезпечують рівну поверхню без усадки з часом, що також запобігає відшаруванню шпалер.

Цементні шпаклівки відрізняються високою вологостійкістю та доступною ціною, але здатні до усадки з часом.

Полімерні варіанти дають змогу виконувати роботи дуже якісного рівня.

Фактурна шпаклівка короїд більшою мірою застосовується для створення красивої поверхні й використовується як декоративний матеріал для зовнішніх і внутрішніх робіт. Оздоблення стелі гіпсокартоном із використанням такої шпаклівки надає йому привабливого дизайну, а також довго служить.

Також варто зазначити, що шпаклівка поділяється на такі види:

  • стартова;
  • фінішна;
  • універсальна.

Стартова шпаклівка – це перший шар, який наноситься на основу. Також часто він називається «чорновий» і призначений для попереднього вирівнювання великих нерівностей та тріщин.

Купити фінішну шпаклівку також необхідно, адже вона наноситься поверх стартової й дозволяє максимально вирівняти поверхню. Матеріал допомагає зробити гладку та естетично привабливу обробку.

Універсальна дорожча, але має перевагу використання для різних видів робіт. Це дозволяє заощадити час і спростити вибір матеріалу під час виконання різних оздоблювальних робіт.

Купити шпаклівку вигідно

У нашому будівельному магазині Budgild ви придбаєте шпаклівку за вигіднішою ціною, ніж на інших ресурсах. У нас ви можете вибрати як стартову, так і фінішну суміш зі швидкою доставкою, що завжди важливо для ремонту. Це дозволить заощадити час, купуючи все необхідне в одному надійному місці.

Всі матеріали в нашому асортименті представлені від великих відомих виробників, що гарантує їхню високу якість і довговічність. А якщо ви не знаєте, що краще вибрати, то на допомогу завжди прийдуть наші кваліфіковані менеджери – вони підкажуть, що купити для вашого типу ремонтних робіт.Sika MonoTop-412 N, 25 кг
Нема в наявності
Показано з 1 по 48 із 68 (всього 2 сторінок)