1 641 грн
Є в наявності

Для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «камінцева» фактурою всередині і зовні будинків.

властивості

• стійка до атмосферних впливів
• стійка до ударних навантажень
• гідрофобна (водонепроникна)
• еластична
• легко наноситься на поверхню конструкцій

Штукатурка Ceresit СТ 60 призначена для декоративної обробки поверхонь бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених основ усередині і зовні будівель і використання в системах теплоізоляції фасадів. Також застосовується всередині приміщень по підставах з гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових плит (після їх обробки ґрунтовкою Ceresit CT 17 супер і ґрунтівною фарбою Ceresit CT 16). Штукатурку Ceresit СТ 60 не можна використовувати для обробки цоколя.

Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Штукатурку у вигляді оздоблювального матеріалу застосовують на фінальній стадії будівельних робіт. У сучасній сфері будівництва даний матеріал ділять на дві групи. Суміші з першої беруть для внутрішнього завершення стін приміщень. Друга, штукатурка ф..
Акрилова штукатурка: модно та сучасно
Акрилова штукатурка: модно та сучасно
Акрилова штукатурка – це новий вид оздоблювальних матеріалів, який можна знайти в багатьох будівельних магазинах. Найчастіше вона продається вже розведеною в банках або тарі різних об'ємів. Сьогодні акрилова декоративна штукатурка використовується як..
Переваги та особливості акрилової штукатурки
Переваги та особливості акрилової штукатурки
Відомо, що фасад будинку найбільше схильний до дії різних природних явищ, які завдають шкоди дому при ненадійному захисті цієї важливої частини будівлі. В Європі це спричинило прийняттю більш жорстких норм, спрямованих на поліпшення теплоізоляції та ..
Особливості акрилової штукатурки «баранчик»
Особливості акрилової штукатурки «баранчик»
Акрилова штукатурка короїд є незамінним матеріалом при фасадних роботах і всередині будівлі також. Головне її призначення - це створити декоративний тонкий шар на поверхнях з бетону, гіпсу, цементу, піску або цементу і вапна. У той же час технічний м..

Рекомендовані товари

Теги: штукатурка, декоративна, акрилова,