340 грн
Немає в наявності

Полімерцементна розчинна суміш для створення тонкошарових фактурних покриттів всередині і зовні будинків.

властивості

• стійка до атмосферних впливів
• стійка до ударних навантажень
• морозостійка
• паропроникна
• водостійка

Штукатурка Ceresit CT 35 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних оштукатурених основ усередині і зовні будинків, а також для використання при влаштуванні систем теплоізоляції фасадів. Штукатурка Ceresit CT 35 (під фарбування) передбачає наступне фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фарбами як на водній основі, так і на органічних розчинниках.
Можливе отримання різних «короїдних» фактур.

Навіщо потрібна штукатурка на фасаді будинку?
Навіщо потрібна штукатурка на фасаді будинку?
Штукатурка - це сучасний облицювальний матеріал, який поширений в процесі проведення будівельних робіт. Шар якісної штукатурки не тільки ідеально вирівнює поверхню, але ще і захищає її від негативних факторів. Якісна декоративна штукатурка незамінна ..
Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Штукатурку у вигляді оздоблювального матеріалу застосовують на фінальній стадії будівельних робіт. У сучасній сфері будівництва даний матеріал ділять на дві групи. Суміші з першої беруть для внутрішнього завершення стін приміщень. Друга, штукатурка ф..
Мінеральна штукатурка: характеристика і застосування
Мінеральна штукатурка: характеристика і застосування
Мінеральна штукатурка - це оздоблювальний матеріал, в складі якого екологічно чисті, натуральні компоненти: подрібнений граніт і мармур, а також портландцемент, вапно. Продається вона в вигляді сухої субстанції, яку потрібно розводити водою. Цей будм..

Рекомендовані товари

Теги: штукатурка, декор.,