Штукатурка для газоблоку

Штукатурка для газобетону: застосування, переваги

Газоблок – популярний у будівельній сфері матеріал, використовується під час зведення заміських котеджів, розважальних та торгових комплексів. Він довговічний, екологічний, стійкий до спалахів, забезпечує хорошу теплоізоляцію. Спеціальна штукатурка для газобетону – найпоширеніший матеріал для облицювання стін.

Потрібно враховувати, що не всі суміші підходять для таких поверхонь, адже вони мають пористу структуру. При виробництві газоблоків до їхнього складу додають газоутворювач у вигляді алюмінієвої пудри. У результаті відкривання пір блоки набувають паропроникної структури, цей момент важливий при виборі обробки. Штукатурка для газоблока має теплоізоляційні властивості та забезпечує декоративне покриття.

Особливості застосування

Запропоновані виробниками суміші відрізняються за призначенням та умовами експлуатації, на які розраховані. Внутрішня штукатурка для піноблоків відрізняється від матеріалу, призначеного для зовнішніх робіт. При нанесенні розчин утворює щільне покриття, що запобігає тепловтратам і підвищує енергоефективність будови.

Фасадна штукатурка для газобетону, купити яку пропонує інтернет-магазин «Будівельна гільдія», має бути вологостійкою, несприйнятливою до плісняви та грибків, температурних перепадів. Для обробки зсередини підходять склади з підвищеною паропроникністю, без додаткових домішок. Суміш використовується також для декоративного оздоблення газосилікатних блоків – для такої мети вибирають склади з перлітом та мармуровою крихтою.

Перш ніж купити штукатурку для газобетону, варто ознайомитися з можливими забарвленнями для фарбування. Тоді вдасться підвищити естетичність будівлі, надати їй індивідуального дизайну. Окремо випускаються теплоізоляційні склади для чорнового облицювання, тобто вирівнювання, закладання тріщин та усунення інших дефектів поверхні. Суміші на основі перліту призначені для декоративного оздоблення блоків.

Які основні переваги

«Будівельна гільдія» має у своєму розпорядженні широкий асортимент матеріалів, які реалізуються за доступною ціною. Тут продається штукатурка для газобетону від виробників Ceresit, Baumit, «Силтек». Це тепла суміш, яка забезпечить якісну теплоізоляцію з урахуванням пористої структури блоків. Купити штукатурку для газобетону варто, адже вона поєднує в собі велику кількість переваг:

  • легкість. Матеріал важить у кілька разів менше в порівнянні з іншими, призначеними для оздоблення, тому не додає ваги будівлі;
  • надійне утеплення. Для цього достатньо нанести шар покриття завтовшки 5 см;
  • міцність без осипання та розшарування. Навіть якщо шар був випадково пошкоджений, його відновлення не займе багато часу;
  • простота нанесення. З процесом впорається навіть той, хто ніколи раніше не працював із такими складами.

Штукатурка для газоблока відрізняється гарною адгезією до матеріалу, який використовується при зведенні стін.