Штукатурки цементні

Цементна штукатурка: застосування, переваги, види

У процесі ремонту житлових, комерційних та промислових будівель обов'язково виконують чорнове оздоблення. Це роботи з вирівнювання конструкцій, усунення недоліків кладки, замазування тріщин та інших дефектів. Для цього знадобиться цементна штукатурка. З її допомогою також створюють основу під чистове облицювання. Цей матеріал підходить для застосування як усередині, так і зовні споруд.

Застосування розчину залежить від інгредієнтів у його складі. Так, універсальною вважається цементно-піщана штукатурка, її використовують навіть для складних операцій у будь-яких умовах. Цементно-вапняна менш поширена, але відрізняється більшою пластичністю та довговічністю. Її рекомендують лише для внутрішнього нанесення, при цьому в приміщенні не повинно бути занадто волого.

Коли та для чого використовується

Призначення складу широке, адже без нього не обходяться під час виконання чорнових робіт. Купити цементно-піщану штукатурку необхідно для застосування не тільки під час оздоблення житлових приміщень, але також перед облицюванням фасаду, для підготовки поверхні під декорування. Призначення залежить від місця нанесення. Наприклад, матеріал для зовнішніх робіт оберігає стіни від негативних впливів навколишнього середовища. Внутрішній укріплює конструкції, надає їм декоративних властивостей.

Цементно-вапняна штукатурка, як і піщана, застосовується при створенні покриттів у вигляді мембран, перегородок, захисних ізоляційних. Розчин необхідний для вирівнювання поверхонь, крім того, за його допомогою вдається імітувати цегляну кладку. Суміш із глини, піску та цементу підвищує вогнестійкість споруди, забезпечує надійну шумоізоляцію та теплозахист.

Чому варто використовувати

Деякі покупці замислюються, варто брати готовий склад чи краще зробити його самостійно з окремих інгредієнтів. Приготувати розчин для штукатурки стін цілком реально з нуля, адже всі необхідні компоненти є в продажу. Але в такому разі є ризик неправильно поєднувати пропорції та в результаті отримати матеріал із невідповідними властивостями. Купити цементну штукатурку – означає заощадити час і швидше приступити до чорнового оздоблення.

У покупному матеріалі є додаткові домішки, які посилюють його властивості. Завдяки їм покриття виходить міцним і довгий час зберігає початкові характеристики. Домішки в складі роблять розчин вологостійким, несприйнятливим до механічних ушкоджень. Ціна готової штукатурки доступна, приготувати її дуже просто, достатньо дотримуватись інструкції на упаковці.

Які є різновиди

При виборі матеріалу керуються поставленими завданнями, тобто роботами, під час яких його використовуватимуть. Буває штукатурка універсальна, фасадна або призначена лише для внутрішніх робіт. Великий попит мають склади від виробника «Бауміт», «Силтек», «Поліпласт», їх можна придбати на сайті компанії «Будівельна гільдія». У каталозі пропонується купити цементну штукатурку таких типів:

  • з фракційним піском та гранулами пінополістиролу для кращої теплоізоляції. Це вологостійка суміш для обробки фасадів або вирівнювання поверхонь всередині приміщень;
  • зі спеціальними добавками для застосування в приміщеннях із підвищеною вологістю;
  • з гідрофобними домішками та легким наповнювачем – чудове рішення для обробки стін із каменю та цегли;
  • з підвищеною міцністю для оздоблення цокольних частин будівлі.

У каталозі також можна купити вапняно-цементну штукатурку Baumit, у тому числі на основі перліту.Показано з 1 по 34 із 34 (всього 1 сторінок)