Гіпсова штукатурка

Гіпсова штукатурка: застосування, переваги

Перед фінальним оздобленням приміщень будь-якого призначення проводяться чорнові роботи. У процесі одержують рівну поверхню без тріщин, вибоїн та інших дефектів. Раніше для таких цілей користувалися побілкою на основі вапна, але зараз вона вже не є актуальною. Гіпсова штукатурка забезпечує якісну адгезію, пропускає повітря та створює комфортний мікроклімат.

Склад являє собою матеріал ручного та машинного нанесення на основі гіпсу з мінерально-полімерними добавками для облицювання стель та стін. У суміші присутні модифікатори для швидкого застигання, економної витрати та гарного зчеплення.

Для чого потрібна, особливості

Склад часто замовляють оптом у великих кількостях, щоб було достатньо, якщо ведуться масштабні будівельні роботи. Купити гіпсову штукатурку необхідно насамперед для вирівнювання поверхонь. Універсальна суміш ефективно наноситься не тільки на стіни, її можна використовувати також для стелі. Готове покриття не тільки маскує дефекти, але й забезпечує надійний захист від плісняви та грибка, виконує декоративні функції.

Гіпсова штукатурка старт дозволить підготувати основу до подальшого облицювання, наприклад до наклеювання шпалер або фарбування. Сумісна з поверхнями з бетону, цегли, газобетону. Купити матеріал у потрібній кількості з доставкою по Києву, області та всій Україні зручно в інтернет-магазині «Будівельна гільдія». У каталозі представлено багато різновидів, тому завжди можна знайти потрібний варіант.

Перш ніж купити гіпсову штукатурку оптом, варто розібратися з призначенням. Так, при створенні базового шару знадобиться великозерниста суміш, здатна створити покриття великої товщини. Щоб вирівняти текстуру й надати їй естетичного вигляду, використовують фінішний розчин дрібного помелу. Мають значення також умови нанесення (наприклад, приміщення з підвищеною вологістю або сухі).

Які головні переваги

Оштукатурювання – більш практичний та ефективний процес, ніж нанесення побілки на основі вапна. Це можливість не тільки підготувати поверхню до подальшого оздоблення, але й надати їй захисних властивостей. Штукатурка гіпсова фінішна додатково вирівнює, роблячи покриття ідеально гладким і приємним на дотик. Великий попит на ринку мають склади «Кнауф», «Церезит», «Бауміт» – всі вони відрізняються рядом переваг.

Наприклад, купити гіпсову штукатурку Knauf вигідно з таких причин:

  • можливість застосування для поверхонь із цементу, цегли, гіпсокартону;
  • зручне оштукатурювання стель та стін;
  • стійкість до вологи – комфортне використання не лише у ванній кімнаті, а й на кухні;
  • екологічність, відсутність токсичних компонентів у складі.

Матеріал вогнестійкий, не деформується через високі температури, підтримує оптимальний мікроклімат.Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)