304 грн
Є в наявності

Sika Antifreeze N9 комплексна протиморозна добавка в бетон для зимового бетонування.

Опис

Sika Antifreeze N9 Суперпластіфіцірующая і суперводоредуцірующая добавка-прискорювач твердіння для бетону і розчину, що володіє протівоморзним ефектом.

Колір

коричневий.

Упаковка

1 кг, 6 кг, 20 кг.

Витрата

Дозування добавки може варіюватися залежно від пропонованих вимог до бетонної суміші. Дозування Сіка Антифриз Н9 для холодного бетону підбирається індивідуально для кожного об'єкта виходячи з існуючих умов. Дозування для теплого бетону,% від маси цементу: від +5 до 0 (0,5-1,0), від 0 до -5 (1,0-1,5), від -5 до -10 (1,5 -2,0), від -10 до -15 (2,0-3,0), від -15 до -25 (2,5-3,5).

Застосування

Сіка Антифриз Н9 це комплексна добавка, що поєднує в собі властивості пластифікатора і прискорювача твердіння з протиморозним ефектом. Використовується для бетону і розчину, що укладається при низькій температурі, тобто в зимовий період або восени і навесні, коли вдень позитивна температура, а вночі можливий мороз.

Характеристики / Переваги:

* Дуже швидкий набір міцності бетону;

* Забезпечення твердіння бетону при знижених і негативних температурах;

* Скорочення часу прогріву конструкцій;

* Підвищує міцність, щільність бетону і розчину;

* Не містить хлоридів або інших речовин, що викликають корозію арматури, тому ця добавка може используваемих без всяких обмежень для залізобетонних конструкцій, у тому числі попереднього напружених.

Добавки в бетон і розчин: різновиди і вибір
Добавки в бетон і розчин: різновиди і вибір
Бетон, як і цементний розчин, використовується при різних роботах на будівництві. Такі матеріали досить міцні і довговічні. Але з часом навіть самі стійкі конструкції з бетону руйнуються та чинників виникнення щілин і інших пошкоджень безліч: вплив н..

Теги: sika, antifreeze, комплексна, протиморозна, добавка, бетон, для, зимового, бетонування, кг, добавки, та, розчин добавки