843 грн
Під замовлення

Sika Dilatec E-220, 30 м/рул.

опис матеріалу
Стрічки Sika® Dilatec® це еластичні, готові до застосування, гідроізоляційні стрічки, виконані із стійкого до бітуму ПВХ, для конструктивних і деформаційних швів, а також для об'єднання і закінчення гідроізоляційних мембран. Є частиною системи Sika® Dilatec® System.

Застосування  Tип BE-300
Стрічка для закінчення бітумної гідроізоляції на бетоні і металі. Кріпиться по одній стороні гарячим бітумом до полімер модифікованої бітумної гідроізоляційної мембрани (B-сторона) і наклеюється іншою стороною на Sikadur-Combiflex CF Adhesive або Sikadur®-31 CF N (E-сторона).
 Tип ER-350
Стрічка для закінчення гідроізоляції з ПВХ мембран PVC на бетон і метал. Кріпиться однією стороною клеєм Sikadur-Combiflex CF Adhesive або Sikadur®-31 CF N (E-сторона) і зварюється іншою стороною з гідроізоляційної ПВХ-мембраною (R-сторона).
 Tип BR-500
Стрічка для закінчення гідроізоляції і об'єднання між гідроізоляцією з ПВХ-мембран і бітумної гідроізоляцією. Кріпиться по одній стороні гарячим бітумом між двома шарами полімер модифікованої бітумної гідроізоляційної мембрани (B-сторона) і зварюється іншою стороною з гідроізоляційної ПВХ-мембраною (R-сторона).
 Tип E-220
Гідроізоляційна стрічка для конструктивних і деформаційних швів по бетону й металу. Кріпиться по обидва боки клеєм Sikadur-Combiflex CF Adhesive або Sikadur®-31 CF N (E-сторони).
 Тип B-500
Гідроізоляційна стрічка для деформаційних швів по бітумної гідроізоляції. Кріпиться по одній стороні гарячим бітумом між двома шарами полімер модифікованої бітумної гідроізоляційної мембрани (B-сторона).

Теги: sika, dilatec, e-220, м/рул., 6.3., матеріали, для, швів матеріали