127 грн
Є в наявності

Sika Mix Plus Повітровтягувальна і стабілізуюча добавка для будівельних розчинів бетонів

Опис

Повітровтягуюча і стабілізуюча добавка для будівельних розчинів і бетонів.

Застосування

Добавка Sika Mix Plus є активно діючим засобом для воздухововлеченія, стабілізації та утворення дрібних пір в структурі будівельних розчинів і бетонів. Добавка Sika Mix Plus рекомендується при виробництві будівельних розчинів для всіх кладок і штукатурних робіт, сприяє збільшенню їх пластичності і удобообрабативаемості. Добре зберігає консистенцію будівельних розчинів і рухливість бетонної суміші під час довгих перевезень або перерв у роботі

Характеристики / Переваги:

* Sika Mix Plus формує велику кількість повітряних пір в структурі розчинної суміші або бетонної суміші, під час її приготування.
* Сформовані під час перемішування повітряні пори можуть замінити найбільш дрібні частки заповнювача в розчинної або бетонної суміші, крім того, покращують її пластичність і оброблюваність.
* У затверділому розчині або бетоні утворюються замкнуті мікропори, завдяки яким зменшується проникність і водопоглинання матеріалу.
* Запобігає появі усадочних тріщин і плям на поверхні затверділих розчинів або бетонів, не викликає корозію арматури
* Забезпечує збільшення морозостійкості затверділого розчину або бетону, тому що велика кількість мікропор забезпечує компенсування, що виникають при замерзанні води напруг.

Теги: sika, mixplus, пластифікатор, замінник, вапна, кг, добавки, для, бетону, розчину добавки