3 360 грн
Немає в наявності

Опис матеріалу
Sika MultiPrimer Marine є маловязкой рідкої грунтовкою, яка служить для поліпшення адгезії матеріалів Sikaflex c різними поверхнями. Sika MultiPrimer Marine проводиться відповідно до системою забезпечення якості продукції ISO 9001/14001 і програмою турботи про здоров'я.

Застосування
Sika MultiPrimer Marine використовується для поліпшення адгезії клеїв Sikaflex c самими різними матеріалами, такими, як дерево (тик, червоне дерево, дугласова ялиця і пробка), метали (алюміній і оцинкована сталь), пластики і поверхнями, покритими звичайної грунтовкою під фарбування. Ця грунтовка також придатна для збільшення адгезії герметиків і клеїв Sikasil з пористими і непористий підставами. З цим матеріалом повинні працювати тільки досвідчені виконавці. Для забезпечення гарантії адгезії і сумісності матеріалу повинні бути проведені випробування з реальними склеюваними поверхнями в реальних умовах.

Колір
Безбарвний, злегка жовтуватий

Температура нанесення
+ 5 ° С ... + 40 ° С

Витрата
Приблизно 50-150 мл / м2 залежно від пористості матеріалу

Час висихання
при температурі вище 15С - 10 хвилин
при температурі нижче 15С - 30 хвилин
максимум - 24 години

Теги: sika, multiprimer, marine, грунтовка, для, непористих, підстав, 1000, мл, 5.2., допоміжні, матеріали грунтовка, допоміжні