3 240 грн
Є в наявності

Sika® Primer-3 N однокомпонентна грунтовка на основі розчинника. Грунтовка для пористих підстав і металу на основі розчинника

Sika® Primer-3N – це однокомпонентна грунтовка на основі розчинників для підготовки пористих і непористих основ перед застосуванням герметиків і клеїв лінійки Sikaflx®, SikaHyflx®, SikaBond® і Sikasil®.

Грунтовка призначена для збільшення сили приклеювання герметика або клею, вона не зміцнює підгрунтя і не замінює його підготовку. Тому перед нанесенням грунтовки основа повинна бути очищено від пилу,частинок які слабко тримаються, жиру, масла і ін. Цементне молоко бетону має бути видалено. Вологість основи не повинна перевищувати 8%. Sika® Primer-3N наноситься один раз рівномірно тонким шаром за допомогою пензлика або валика. Час між ґрунтуванням і нанесенням герметика або клею повинно бути не менше, ніж 30 хвилин і не більше, ніж 8 годин.

Використання:

Sika® Primer-3 N призначений для продуктів Sikaflex®, SikaHyflex®, SikaBond® і Sikasil®, для грунтування пористих основ і металів.

Переваги
легко наноситься
водостійкий
швидко висихає