481 грн
Є в наявності

Sikaflex-552 AT, 300 мл
Універсальний гібридний клей

опис
Sikaflex®-552 АТ являє собою високоефективний пружний добре заповнює зазори 1-компонентний гібридний монтажний клей для дрібних елементів кузова, який твердне при поглинанні атмосферної вологи, перетворюючись в довговічний еластомер.
Sikaflex®-529 АТ створений на основі технології сілантермінірованного полімеру, розробленої компанією Sika, і не містить ізоціанатів.
Sikaflex®-552 АТ проводиться відповідно до системи гарантії якості продукції ISO 9001/14001 та програмою турботи про здоров'я.

Галузь застосування
Sikaflex®-552 АТ придатний для конструкційних з'єднань, що піддаються впливу динамічних навантажень.
Sikaflex®-552 АТ має відмінну адгезію з усіма матеріалами, які зазвичай застосовуються в кузовних майстерень, наприклад, грунтовками по металу і фарбами, металами, пофарбованими і незабарвленими пластиками. Перед застосуванням з пластиками, схильними до розтріскування від напруги, необхідно проконсультуватися з їх виробником. З цим матеріалом повинні працювати тільки професійні виконавці.
Для перевірки належної адгезії і сумісності матеріалів повинні бути проведені випробування з реальними поверхнями для реальних умов

Теги: sikaflex-552, 300, мл, 1.2., захист, кузова, внутрішніх, порожнин захист