Силікатно-силіконова

Останнім часом активно розвиваються теплоізоляційні матеріали, зростає їх різновид і типи. Також набирають популярність і декоративні фасадні штукатурки. Однією з популярних вважається силікатно-силіконова штукатурка. Дане з'єднання допоможе не тільки прикрасити, а й зробити міцним фасад будь-якої будівлі. Цей розчин складається з кращих якостей, узятих від обох видів:

1. Силіконова штукатурка. Головним із компонентів є силіконова смола. Застосовується для будь-яких покриттів, не руйнується при попаданні прямих сонячних променів, самоочищається, не пропускаючи рідину. Служить довгий час, не кришиться і не руйнуюється.

2. Силікатна штукатурка. Головний складник – силікат натрію. Даний розчин є водовідштовхувальним і захищеним від побутових грибків. Довговічність, стійкість при високих температурах і велика палітра кольорів – головні переваги силікатної штукатурки.

В процесі обробки фасаду будівлі, потрібно враховувати не тільки красу, але і характеристики, від яких залежить, як довго прослужить матеріал. Дощ, сніг, мороз, сильний вітер, ультрафіолетові випромінювання – все це впливає на матеріал, використаний в обробці фасаду. Тому краще відразу вивчити весь перелік необхідних властивостей, якими володіє декоративний матеріал, щоб не довелося переробляти таку величезну роботу.

Властивості

• висока проникність;

• стійкість при обростанні рослинами;

• стійкість до забруднення;

• міцність в експлуатації;

• податливість в роботі;

• стійкість кольорів.

Може використовуватися як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх. Завдяки складу з двох видів штукатурки, силікатної і силіконової, ця декоративна суміш дуже міцна, морозостійка і паропроникна. Така штукатурка, завдяки своєму складу, може прослужити дуже довгі роки, не порушивши своєї цілісності.

Де застосовується

Цей розчин із силікону та силікату дуже часто застосовується на фасадах таких будівель:

• заміські котеджі і дачі;

• багатоповерхові будинки;

• будівлі промислового спрямування;

• будівлі державних установ.

Такий розчин можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині в уже готовому вигляді. Досить перемішати дану декоративну суміш міксером і можна приступати до роботи. Завдяки силікону і силікату, будь-яка будівля буде не тільки прикрашена і задекорована, а й міцна, морозостійка і вологонепроникна.

Даний вид декоративної штукатурки настільки міцний і якісний, що її з легкістю можна вважати найкращою і зручною. Вона високоякісна, естетична, надійна і довговічна. Завдяки податливості і еластичності, можна зайнятися обробкою фасаду особисто, в будь-який час доби і року, маючи мінімальні навички в даній сфері.

Калієве скло, яке входить до складу даної суміші, є головною її відмінністю. Завдяки цій добавці, даний декоративний матеріал є дуже стійким до морозу і має дуже високу якість в експлуатації. Така фасадна штукатурка з силікону і силікату дуже еластична і не дає утворитися тріщинам, захищає стіни від вологи, не дає накопичуватися конденсату і з'являтися грибку і цвілі на стінах, не має запахів, перешкоджає всмоктуванню солі, покращує теплоізоляцію будівлі, зберігаючи тепло.

Вартість такого виду декоративної штукатурки залежить від таких факторів, як: характеристика матеріалу, фірма виробництва, способи нанесень і міцність. Міцний матеріал – найголовніше в будь-якій роботі, а тим більше в фасадній обробці. Маючи стільки переваг, дана декоративна штукатурка завоювала довіру у споживача. Багато хто стверджує, що такою сумішшю дуже зручно користуватися, і вона зберігає всі свої якості і колір протягом багатьох років.

Міцність і стійкість даного матеріалу захищає стіни будь-якої будівлі і при цьому виглядає дуже ефективно. Один раз, купивши цю декоративну штукатурку, можна на довгі десятиліття не замислюватися про міцність своїх стін в будь-який час року. Головне правильно наносити цей матеріал, з огляду на площу будівлі і товщину декоративного шару. Підготувати стіни, очистивши їх від пилу, бруду, видалити будівельне сміття і покрити ґрунтовкою. Необхідно правильно підібрати всі інструменти, які необхідні для роботи з даним видом суміші силікону і силікату, а потім вже приступати безпосередньо до нанесення самого матеріалу. При невмінні поводитися з декоративною штукатуркою – краще звернутися до фахівця.


Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)