Силіконова штукатурка

Характеристики та застосування силіконової штукатурки

Для декорування будівель необхідний вологостійкий, еластичний та міцний матеріал. Таким є силіконова фасадна штукатурка, що застосовується при зовнішньому оформленні, а також внутрішній обробці стель і стін. Це універсальна декоративна суміш на основі силікону з волого- та брудовідштовхувальними властивостями.

Купити обробний матеріал за доступною ціною зручно в інтернет-магазині «Будівельна гільдія». Ціна залежить від особливостей виробника, фасування. Застосування силіконової штукатурки дозволить надати будівлі естетичного вигляду, запобігти появі плісняви та грибка, створити міцне покриття на поверхні.

Чому варто використовувати

Завдяки силіконовій основі матеріал стає пластичним, тому наноситься тонким шаром і витрачається ощадливо. Фасадна силіконова штукатурка для зовнішніх робіт запобігає негативному впливу дощу та снігу на поверхню, надовго збереже привабливий вигляд. При обробці всередині приміщення суміш можна змішати з мінеральною ватою або утеплювачем, щоб створити затишну атмосферу в будинку.

Матеріал, призначений для внутрішніх робіт, залишається привабливим завдяки наявності в складі смол. Завдяки високій паропроникності у приміщенні підтримується комфортна атмосфера, на стінах не утворюється конденсат. Купити силіконова фасадна штукатурка варто і завдяки наявності в її складі антистатиків – так, на оброблених стінах та стелі не накопичується пил.

Різновиди та правила нанесення

З декоративним матеріалом зручно і просто працювати, здебільшого він продається вже готовим до застосування. Він довговічний, пластичний і не вигоряє при контакті із прямими променями сонця. Суміш ділиться на кілька різновидів, серед яких найпопулярнішими вважаються:

  • «Короїд». Надає поверхні оригінального вигляду, імітує канавки, виконані жуками в деревній корі. Покриття вирівнюють за допомогою звичайних терок;
  • «Баранчик». Після нанесення поверхня буде виглядати, немов покрита баранчиком;
  • «Шуба». Привертає увагу характерною шорсткістю.

Силіконовий фасадний тиньк, який можна купити в різному фасуванні, наноситься тільки на попередньо очищену поверхню. Перед застосуванням суміш необхідно добре перемішати міксером, щоб отримати однорідну масу. Якщо зробити тонкий шар, вдасться сховати нерівності поверхні.Показано з 1 по 41 із 41 (всього 1 сторінок)