При будівництві використовується дуже багато складових матеріалів, які допомагають посилити ефект і справляються з дрібними, але важливими прийомами. До таких елементів належить і склосітка. Вона забезпечує армування і допомагає в різних будівельних питаннях. Щоб її закріпити на стіні, вам для початку знадобляться правильно замішати клей для армування суміші.
Суть того, щоб підсилювати приміщення, в тому, щоб прикріпити сітку на поверхню пінопласту за допомогою клею або інших будь-яких клейових сумішей, які вам потрібно вручну замішати за інструкцією. Це забезпечує цілісне покриття всієї системи утеплювача. Після армування помічають підвищення жорсткості і міцності пінопласту. Якщо правильно замішати клей і якісно армувати шар утеплювача, то він може вам прослужити до тих пір, поки буде стояти будинок.
Навіщо взагалі потрібно використовувати склосітку? Сітка складається зі спеціального матеріалу, який сам по собі міцний і стійкий до багатьох показників. Використання сітки в цілому робить структуру фасаду міцної і ще більш довговічною. Зокрема, фасадна сітка мінімізує навантаження від будь-якого зовнішнього впливу. Захищена сіткою поверхня, захищається від будь-яких пошкоджень, відколів і тріщин, які можуть з'явитися після атмосферних явищ. Також сітка стійка до практично всіх хімічних речовин, це дозволяє залишатися цілою в середовищі.
Які бувають види сіток?
Вони використовуються як зовні, так і всередині будинків. Через різну оцінку навантаження і умов зовнішнього впливу, матеріали для зміцнення відрізняються:
• для внутрішніх робіт використовується дрібніша склосітка, з розміром осередків від 2 до 5 мм;
• для зовнішніх робіт, наприклад, для утеплення фасадів підходять сітки з трохи більшими осередками. Вони мають структуру щільніше, тим самим стійкі до лугів і менше піддаються корозії.
Але все ж, використовувати сітку можна в цілях армування штукатурного покриття як на вулиці, так і всередині приміщення. Просто застосовуйте сітки з дрібними осередками для ремонту всередині, а більші – зовні.
Технологія утеплювача також забезпечує захист від пожежі, так як скловолокно не горить і може затримати поширення полум'я, якщо раптом трапиться пожежа. До того ж, їх застосування можна побачити в процесі ремонту підлоги – при заливці або вирівнюванні. Як результат застосування, покриття стає більш безпечним і має тривалий термін служби. У той же час склосітка стане в нагоді при обробці таких проблемних ділянок, як виступи на кутах стін або стель.
Якість сітки для армування
При покупці головного матеріалу – сітки, пам'ятайте, що він може постраждати від низькоякісних матеріалів або недоліків в роботі, особливо якщо не правильно замішати клей для нього або клеїти не по інструкції. Зміна форми шару обробки запобігається саме завдяки каркасу з сітки, тому їй потрібно приділити велику увагу. Споживачі рекомендують купувати обладнання тільки високої якості, щоб ваше житло було під надійним захистом і довго служило.
На що звернути увагу при виборі клею для армування суміші?
• висока якість адгезії до мінеральних основ;
• стійкість до будь-яких атмосферних явищ;
• пластичність і простота нанесення на поверхню мінераловатної плити;
• паропроникність;
• правильний склад;
• зручний і легкий у використанні.
Максимальна і мінімальна температура, при якій можна використовувати клей, вказана на упаковці продукту. Найчастіше мінімальна температура підходить до значення в нуль градусів, але не переступає його. Також варто купувати набір для вищої якості ремонту. Наносити краще в два шари, перший в якості клею, а другий - як захисний шар. Замішати спеціальний сухий розчин краще самому, це не складно, якщо правильно слідувати інструкції. У той же час ви зможете індивідуально підібрати потрібну консистенцію для вашого матеріалу.