12 грн
Є в наявності

ФАСОВКА 40кг

 

ЗАСТОСУВАННЯ СОЛІ ТЕХНІЧНОЇ (хлорид натрію) У якості протиожеледних реагентів (МАТЕРІАЛУ).

Під час прибирання вулиць у зимовий період важливо попередження утворення полою на дорогах і обробка проїжджої частини протиожеледними матеріалами (ПГМ).
Завоював найбільшу популярність в боротьбі з ожеледицею, а також найбільш дешевим засобом є технічна сіль (хлорид натрію). Також використовується суміш кухонної солі з піском і щебенем, які додаються для зменшення коефіцієнта ковзання і збільшення зчіпних якостей (піскосоляної суміші, пескосоль).
Для ухвалення рішення про вибір конкретного протиожеледного засобу необхідно розглядати всю сукупність властивостей даної речовини (температуру замерзання і концентрацію розчинів, що плавиться здатність, витрата реагенту), а також економічну ефективність.


ХАРАКТЕРИСТИКИ СОЛІ ТЕХНІЧНОЇ:
• Сипкий кристалічний продукт. Не допускається наявність сторонніх механічних домішок, не пов'язаних з походженням і способом виробництва солі.
• Смак - солоний, без сторонніх присмаків.
• Колір - частіше білий, сірий іноді жовтуватий з різними відтінками, пов'язаними від родовища і способу виробництва солі. Наявність темнуватих частинок допускається в межах вмісту оксиду заліза і нерозчинного у воді залишку.
• Запах - відсутня, без стороннього запаху.

Теги: сіль, технічна, мішках, крупного, помелу, №4 сіль