481 грн
Є в наявності

Wellton Premium W50 малярний стеклохолст (20г \ м2)

Малярний стеклохолст "Преміум-класу" володіє рядом підвищених характеристик міцності, за рахунок яких даний матеріал є більш надійним і краще захищає від тріщин. Будучи самим щільним стеклохолстом в асортименті компанії «Екодекор», Wellton W 50 зберіг кращі властивості всієї товарної лінійки стеклохолстов:

- Екологічність. Виготовлений з натуральних природних компонентів: кварцового піску, соди, вапняку і глини. ЕКО матеріал.

- Повітропроникність. Сприяє підтримці в приміщенні сприятливого клімату, перешкоджає утворенню грибка і цвілі.

- Гігієна. Не накопичує статичної електрики, завдяки чому не притягує пил. Після фарбування підходящими фарбами можна мити навіть із застосуванням щіток та миючих засобів.

- Міцність. Стійкий до механічних пошкоджень, максимально захищає стіни та стелі від появи дрібних тріщин.

- Пожежна безпека. Не підтримує горіння і не виділяє отруйних речовин при контакті з вогнем.

- Простота у використанні. Легко клеїться і допускає необмежену кількість перефарбовувань. Рекомендовано застосовувати спеціальний клей Оскар для стеклообоев і склополотна. Але стеклохолст 45 - 50 щільності краще клеять на стіни і стеля більш чіпким клеєм, наприклад Лентус Каско (15 кг) готовий до застосування, особливо якщо стеклохолст високої щільності буде на стелі.

- Справжнє європейська якість !!!

Розмір рулону: 1х20м.

Упаковка: рулони упаковуються з використанням оригінальних захисних торцевих заглушок, що перешкоджають пошкодження матеріалу при зберіганні і транспортуванні.

Теги: wellton, premium, 1х20, гр/м2, склополотно, малярний, стеклохолст склополотно, малярний