775 грн

Wellton Premium W50 малярний стеклохолст (50г \ м2)

Склополотно "Преміум-класу" володіє рядом підвищених характеристик міцності, за рахунок яких даний матеріал є більш надійним і краще захищає від тріщин. Будучи самим щільним стеклохолстом в асортименті компанії «Екодекор», Wellton W 50 зберіг кращі властивості всієї товарної лінійки стеклохолстов:

- Екологічність. Виготовлений з натуральних природних компонентів: кварцового піску, соди, вапняку і глини. ЕКО матеріал.

- Повітропроникність. Сприяє підтримці в приміщенні сприятливого клімату, перешкоджає утворенню грибка і цвілі.

- Гігієна. Не накопичує статичної електрики, завдяки чому не притягує пил. Після фарбування підходящими фарбами можна мити навіть із застосуванням щіток та миючих засобів.

- Міцність. Стійкий до механічних пошкоджень, максимально захищає стіни та стелі від появи дрібних тріщин.

- Пожежна безпека. Не підтримує горіння і не виділяє отруйних речовин при контакті з вогнем.

- Простота у використанні. Легко клеїться і допускає необмежену кількість перефарбовувань. Рекомендовано застосовувати спеціальний клей Оскар для стеклообоев і склополотна. Але стеклохолст 45 - 50 щільності краще клеять на стіни і стеля більш чіпким клеєм, наприклад Лентус Каско (15 кг) готовий до застосування, особливо якщо стеклохолст високої щільності буде на стелі.

- Справжнє європейська якість !!!

Розмір рулону: 1х50м.

Упаковка: рулони упаковуються з використанням оригінальних захисних торцевих заглушок, що перешкоджають пошкодження матеріалу при зберіганні і транспортуванні.

Ви можете купити стеклохолст Wellton за телефоном (044) 494-22-68; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Теги: wellton, premium, 1х50, гр/м2, склополотно, малярний, стеклохолст склополотно, малярний