Стяжка

Стяжка: облаштування та матеріали

Під час ремонту чи будівництва будівлі використовують різноманітні суміші. Мало визначитися з покриттям, перед встановленням знадобиться стяжка підлоги. Так називається шар розчину, який укладають на поверхню, щоб вона була ідеально рівною. За допомогою спеціального складу також створюють тверду основу.

У складі є цементні матеріали й пісок в необхідних пропорціях. Купити суміші для стяжки підлоги, в тому числі гуртом зручно в інтернет-магазині «Будівельна гільдія». Тут продаються матеріали від таких відомих виробників, як Baumit, Ceresit, Siltek та інші. Всі товари представлені за доступною ціною, їх можна замовити з доставкою.

Для чого потрібні суміші

Без них не обійтися під час капітального ремонту та формування комфортної атмосфери у будівлі. Суміш для стяжки підлоги допомагає замаскувати нерівності, які особливо помітні у будинках радянських часів. Вона особливо необхідна в будівлях із блокових та залізобетонних конструкцій, у них особливо помітні перепади поверхні.

Застосування спеціальної суміші необхідне перед встановленням теплої підлоги. Вона забезпечує надійний захист від вологи, створює якісну тепло- та звукоізоляцію. Купити стяжку для підлоги важливо при встановленні опалення підлоги тому, що вона добре поглинає і випромінює нагріте повітря. У результаті, в приміщенні буде затишніше, тепліше та комфортніше.

Ще одне призначення суміші – створення міцної, стійкої основи для подальшого укладання обраного покриття. З її допомогою формують ухил, коли це потрібно, а також ховають комунікації при встановленні опалення підлоги. Купити суміш для стяжки підлоги потрібно обов'язково під лінолеум, ламінат, плитку або паркет, адже за наявності порожніх ділянок вони швидко зіпсуються під тиском меблів.

Які є різновиди

Стяжку підлоги можна розділити залежно від середовища експлуатації:

  • для житлових приміщень, без особливих навантажень;
  • армована для приміщень з підвищеною стійкістю до навантажень;
  • еластична, для систем “тепла підлога”, стійка до постійних нагрівань та охолодження;
  • для зовнішніх робіт, з підвищеними характеристиками, стійкої до ультрафіолету, постійних опадів, з низьким вологопоглинанням, та й не тріскає при замерзанні.

Купити суміші в компанії можна за доступними цінами, за потреби з попередньою консультацією фахівців.Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)