235 грн
Є в наявності

Опис
Готовий до використання біоцидний та біозахисний засіб, який застосовується у будівництві проти бактерій, грибків, плісняви, водоростей, моху, лишайника та дріжджів на стінах, штукатурці, покриттях клейових та емульсійних фарб. Можна використовувати всередині та зовні приміщень.

Спосіб застосування
Необхідно усунути причину появи грибків, якою найчастіше є відсутність термоізоляції, неправильна вентиляція чи надлишок вологи. Заражені грибками, бактеріями, пліснявою тощо. поверхні малярських штукатурок очистити механічно насухо, вимити стіни теплою водою без додавання миючих засобів, висушити. Перед застосуванням засіб ретельно перемішати. На суху стінку накласти один шар засобу пензлем, валиком або розпорошенням у кількості 0,2-0,3 д3/м2. Після висихання засобу, нерівності та тріщини на основі при необхідності вирівняти вапняно – цементною штукатуркою або зашпаклювати відповідними шпаклівками. Знезаражені, зашпакльовані, відшліфовані та знеспилені стіни.

Умови застосування:
Дезінфекцію слід проводити при відкритих вікнах, застосовуючи захисні очі, респіратор, рукавички та одяг. Під час роботи забороняється їсти та курить. Оберігати шкіру від контакту із засобом.

Не допускати попадання виробу у продукти харчування та корми для тварин. Після завершення роботи вимити руки та обличчя водою. Захисний одяг зберігає у окремому приміщенні. Категорично забороняється допускати попадання виробу до рук дітей. При попаданні у вічі промити струменем проточної води. При попаданні на шкіру змити велику кількість води. При необхідності зверніться до лікаря. Засіб використовувати за призначенням, виробник несе відповідальності використання продукту за призначенням.