" />
Фасадна штукатурка

Кожен володар власного житла, як ніхто інший знає, що зовнішній вигляд його житла також важливий, як внутрішній. Окрім цього, сьогодні набуває величезної популярності утеплення фасаду приміщення за допомогою полікарбонату (пінопласту), що серйозно впливає на зовнішній вигляд споруд, саме тому використання декоративної фасадної штукатурки особливе поважно.

Відмітною особливістю фасадної штукатурки є її практичність і економічність використання. Будь-яким типом декоративної штукатурки є пастоподібна речовина, в яку досить додати води в необхідній пропорції, після чого необхідно витримати певний період часу, що відрізняється для кожного виготівника, щоб матеріал вступив в реакцію з рідиною і загуснув до необхідної консистенції, після чого його відразу можна використовувати для покриття стенів.

Головним чином за зовнішній вигляд споруди відповідає тонкий шар штукатурки, так званий фінішний шар. Саме для цього шару і використовують декоративну штукатурку, тоді як вирівнювання поверхні може бути виконане і за допомогою звичайної штукатурки, в цілях економії матеріалів. Такий тип декоративної штукатурки надає будівлі його очікуваному зовнішньому вигляду, роблячи його приємним і завершеним. Окрім цього, фасадна штукатурка відмінно захищає від будь-яких погодних умов, таких як сніг, дощ або вітер. Існують також вже готові суміші, які переважно використовують на теплоізоляційних матеріалах, які не вимагають додаткового вирівнювання структури.

Фасадна штукатурка існує декількох видів:

    Акрилова фасадна штукатурка.

    Силікатна штукатурка.

    Силіконова декоративна штукатурка.

Тип вибраної штукатурки залежить від теплоізоляційного матеріалу, який був використаний для даної споруди.