Будівельні суміші

Сипучі суміші для будівельних робіт: призначення, переваги

При зведенні або під час ремонту якогось об'єкта не обійтися без спеціалізованих матеріалів. Сухі будівельні суміші належать до допоміжних, необхідних для облицювання поверхонь усередині та зовні. Випускаються в широкому асортименті, відрізняються за характеристиками та призначенням.

В інтернет-магазині «Будівельна гільдія» можна замовити суміші від таких відомих виробників, як Baumit, Ceresit, Knauf, Siltek, Поліпласт, Siniat та інші. Сухі будівельні суміші продаються в різних фасуваннях, використовуються під час обробки, утеплення, облаштування стяжки для підлоги та інших робіт. Купити їх пропонується у відрах чи мішках.

Застосування у будівництві

Під час облицювання стін, підлоги або стелі споруди зовні та всередині необхідні суміші для вирівнювання поверхні, приклеювання, затирання швів та інших завдань. Сухі будівельні суміші, купити які потрібно купити ще на початковому етапі, при приготуванні розводяться водою в потрібній консистенції. Технологія процесу докладно описана на пакуванні, важливо точно дотримуватись пропорцій.

При точному дотриманні дозування компонентів і правил змішування виходить високоякісний ефективний розчин. У компанії продаються готові будівельні суміші для зовнішніх робіт або нанесення на поверхні всередині приміщення. Їх не потрібно розводити, найчастіше перемішати міксером, щоб отримати однорідну масу. Усі суміші діляться на універсальні, для безлічі завдань, і спеціалізовані.

Останні ремонтно-будівельні суміші використовують для приклеювання, зокрема плитки, кахлю, блоків, каменю. Окремі розчини призначені для облаштування стяжки підлоги та створення фінішного шару, затирання швів, вирівнювання поверхонь. За наявністю та типом інгредієнтів матеріали також відрізняються – до них додають в'язкі, органічні речовини, пластифікатори та інші компоненти.

Популярність та основні переваги

На будмайданчику не обходяться без цих розчинів, адже тільки за їх допомогою можна виконати якісне оздоблення будівлі з нуля або відновити наявну. Багато хто вважає за краще купити сухі будівельні суміші гуртом, щоб спочатку мати запас для виконання робіт. Це правильне рішення, адже навіть якщо розрахувати витрати, насправді вона може відрізнятися.

Будівельні суміші для внутрішніх робіт, як і для зовнішніх, відрізняються великою кількістю переваг:

  • прості у приготуванні та застосуванні. Навіть якщо склад потрібно розвести водою, це не займає багато часу, у процесі не знадобиться складний та дорогий інструмент;
  • стабільний склад. Виробники точно дотримуються необхідного дозування при змішуванні компонентів, тому готовий матеріал добре справляється з поставленими завданнями;
  • однорідність, пластичність, економна витрата. Останній можна приблизно підрахувати, якщо знати розміри поверхні, що обробляється;
  • високі адгезійні показники, міцне та надійне приклеювання облицювання;
  • екологічність, тривалий термін зберігання.

Перш ніж купити будівельну суміш, необхідно ознайомитися з її призначенням та характеристиками. Можна купувати відразу кілька мішків про запас, адже навіть після тривалого зберігання вони не втрачають своїх властивостей. Серед сумішей можна вибрати відповідні для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Сипучі суміші в компанії «Будівельна гільдія» продаються з доставкою, її можна замовити безпосередньо до об'єкта. Ціни на матеріали доступні, тому як роздрібна, так і гуртова покупка не обійдуться надто дорого.Показано з 1 по 48 із 386 (всього 9 сторінок)